Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!

Obserwuj wątek

Odp: Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!

lukzan
  • lukzan

  • Posty: 3
  • Przepisy: 1
  • Artykuły: 0
Część1.Basiu, pytasz mnie, który ze sprzętów kuchennych firmy Unold przydałby mi się w kuchni najbardziej? Chętnie Ci odpowiem – wszystkie sprzęty tej firmy są świetnej jakości i wszystkie bez wyjątku chętnie przywitałabym w mojej kuchni! Dlaczego? Unold jest firmą niemiecką (tak, ta słynna „niemiecka jakość”), założoną w 1966 roku w Offenbach przez Friedricha Unolda, specjalizującą się w produkcji AGD. W okresie swego działania zdobyła gruntowne doświadczenie w swojej dziedzinie oferując użytkownikom doskonałej jakości produkty i zdobywając uznanie oraz zaufanie klientów. Nie odpowiedziałam na Twoje pytanie? Ach.. mogę wybrać tylko jedno urządzenie? Basiu widząc ofertę tej firmy wiesz jaki mam dylemat, prawda? Hmm... Niech to będzie... AUTOMAT DO CHLEBA TOP EDITION! Dlaczego mój wybór Cię dziwi? Tak, wiem, że chleb się kupuje w piekarni, ale droga Basiu, najlepsza piekarnia w mieście nie upiecze Ci TAKIEGO chleba! Jakiego? Domowego, zdrowego, wypieczonego własnoręcznie (no, prawie!). Posiadając urządzenie do pieczenia chleba już nigdy nie będę musiała czytać składu pieczywa na opakowaniu, bo będę pewna, że użyte do wypieku składniki nie zaszkodzą mojemu małemu alergikowi - to główny atut urządzenia! Ważne jest również to, że wstając rano, śpiesząc się do pracy i wybierając dzieci do przedszkola nie będę już musiała biec do sklepu po pieczywo, a dzieci na śniadanie zjedzą zdrowy, pyszny i cieplutki chlebek. Dlaczego nie mogę upiec chleba w zwykłym piekarniku? Basiu, próbowałam już, ale chleb pieczony w piekarniku wychodzi suchy i nie wygląda zbyt apetycznie. Czytałam o tym – po prostu chleb pieczony w automacie – z uwagi na mniejszą powierzchnię jest odpowiednio uformowany i bardziej wilgotny. Zapewne Cię zaskoczę również tym, że urządzenie to wyrabia nie tylko chleb, ale też wszelkiej maści ciasta, a nawet przyrządza konfitury! Naprawdę! Pomyśl sobie, że już nigdy nie musiałabyś męczyć się z wyrabianiem ciasta czy gotowaniem powideł i przede wszystkim uniknęłabyś tego ogromnego bałaganu i nerwów! Nie wierzysz?

Odpowiedz na/ edytuj Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!