Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!

Obserwuj wątek

Odp: Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!

leska2wll@o2.pl
Cóż może chcieć typowy, polski student? Jako pazerna i biedna jednostka wziąłby wszystko, ale jako przedstawicielka tej nieokrzesanej grupy wskazałabym na ekspres do kawy. Tak... Onyx nadaje się świetnie na pierwszą pozycję z listy rzeczy, które by mi się przydały, bo jak wiadomo - studenci dużo się po nocach uczą i coś musi nas podtrzymywać przy książkach. Ponieważ materiałów na kolejne zaliczenia jest wiele, potrzeba mi sprzętu, który nie będzie mnie zmuszał do dogłębnego wertowania grubej instrukcji obsługi, a expres do kawy Onyx jest prosty w obsłudze, więc nadawałby się świetnie. Ponadto ma blokadę kapania i dzięki temu studenckie mieszkanie nie jest narażone na dodatkowy brud w postaci małej, czarnej i aromatycznej kałuży przy ekspresie. Duża pojemność dzbanka (ok. 10 filiżanek) zapewnia dawkę energii całemu studenckiemu zgromadzeniu, które zbiera się u mnie tuż przed sesją. No i zachowanie ciepła - ważna sprawa. Mogę pić kawę jedną za drugą bez konieczności ponownego uruchamiania urządzenia. Wyświetlacz gwarantuje łatwy odczyt, kiedy zaspana podchodzę do ekspresu w celu doprowadzenia się do stanu używalności. Bez wątpienia mogę stwierdzić, że expres do kawy Onyx przyczyniłby się do moich naukowych osiągnięć.

Odpowiedz na/ edytuj Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!