Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!

Obserwuj wątek

Odp: Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!

dorotaan82
Jestem typową matką Polką, która ceni życie rodzinne i staje na wysokości zadania, aby stworzyć szczęśliwą, zdrową rodzinę. Praca zawodowa i codzienne obowiązki ograniczają mnie w gotowaniu. Chciałbym dzięki urządzeniu mikser planetarny Unold wykorzystać swoje umiejętności i móc sporządzać pełnowartościowe posiłki, bez spędzania wielu godzin na przyrządzaniu potraw. Gotowanie, pieczenie, odkrywanie nowych smaków i potraw to moja pasja, a z mikserem planetarnym Unold byłby to odpoczynek i czysta przyjemność Codziennie rozmyślam nad tym , co nowego i pysznego mogę ugotować, czym zaskoczę rodzinę i przyjaciół. Marzę, by móc odkrywać na nowo smaki ulubionych dań, by przyrządzić te, które uciekły w niepamięć ze względu na czas potrzebny na ich wykonanie. Mam motywacje i siłę, aby móc dalej rozwijać swoje zdolności kulinarne i tworzyć nowe przepisy, jest dla mnie niesamowitą przyjemnością, jeżeli korzystają z nich też znajomi, przyjaciele, rodzina. Czy może być coś przyjemniejszego aniżeli sprawianie radości bliskim?

Odpowiedz na/ edytuj Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!