Konkurs TEFAL - zapraszamy!

Obserwuj wątek

Odp: Konkurs TEFAL - zapraszamy!

AKO63
  • AKO63

  • Posty: 3
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Jak to frytka z frytką się kłóciły...

Na przyjęciu urodzinowym u Kazia pięknie było i czadowo,a do tego tanecznie, głośno i kolorowo.
Stoły suto były zastawione,a miny uczestników tej imprezy uśmiechnięte, rozbawione.
Jednak nikt z nich nie spostrzegł,że pomiędzy podanymi na stole przekąskami,
doszło do wielkiej kłótni pomiędzy dwoma frytkami...
I nic w tym wielkiego może by i nie było,gdyby w tej kłótni o zdrowie ludzkie nie chodziło!
Jedna bowiem z tych dwóch kłótliwych frytek swoim błyszczącym tłuszczykiem niczym opalenizną z solarium się przechwalała
i swą chrupkość oraz smaczek na które trudno się nie skusić podkreślała.
Chwaliła też swoje gorące i długie "kąpiele" w dużej ilości oleju niczym prawdziwych morskich kąpieli czar
oraz zapach wydobywający się przy okazji tej czynności, jako prawdziwego aromatu dar...
Na to druga frytka się bardzo wnerwiła i stanowczo się tym wszystkim przechwałkom tej pierwszej postawiła!
Co ty tu bredzisz moja droga, nie tędy przecież wiedzie ludzi ta ich zdrowego żywienia droga!
Ja to dopiero faktycznie ZDROWO i SMACZNIE powstaje, tylko zaledwie 1 ŁYŻKA oleju "kąpiel" produkcyjną mi daje,
moim zaś "basenem SPA" jest FRYTOWNICA ACTIFRY - nowoczesna, oszczędna i wspaniała
myśli technicznej i wykonania TEFAL-u cała,a i zapachu nieprzyjemnego wokół mnie brak,
dlatego wszyscy miłośnicy frytek głosują nie za tobą,a tylko za mną wszędzie na tak!

Pozdrawiam i smacznych frytek wszystkim życzę )

Odpowiedz na/ edytuj Konkurs TEFAL - zapraszamy!