Konkurs TEFAL - zapraszamy!

Obserwuj wątek

Odp: Konkurs TEFAL - zapraszamy!

paulka104
  • paulka104

  • Posty: 8
  • Przepisy: 106
  • Artykuły: 0
Rozmowy w toku odcinek 1526

"Actifry to moje życie , kupcie sami - zobaczycie "

Dziś w programie porozmawiamy z osobami , które długi czas walczyły z nadwagą , udało im się uzyskać wymarzoną sylwetkę nie zmieniając nawyków żywieniowych , nie faszerując się żadnymi " cudownymi tabletkami " . Jak to się stało ? Poznajcie ich historię .
IZA : Od zawsze lubiłam hamburgery , frytki , kocham ziemniaki , uwielbiam grzanki czosnkowe no i mięsko . Nigdy nie podobała mi się moja sylwetka . Moje nawyki żywieniowe były okropne . Pewnego dnia byłam u koleżanki zrobiła frytki . Zdziwiłam się bo była na diecie . Jednak gdy skosztowałam , frytki Reni nie ociekały tłuszczem , były chrupkie i puszyste . Cud , miód i fryteczki ! Zapytałam jak to ? Ona powiedziała : chcesz być szczupłą nie rezygnując ze swoich ulubionych smakołyków . Zaufaj firmie TEFAL . Kup frytownicę Actifry , dzięki której będziesz mogła dodając jedynie ŁYŻKĘ tłuszczu usmażyć frytki z 1 kg ziemniaków .Nie zastanawiając się poszłam do sklepu i zakupiłam to cudeńko . Od tej pory nie rezygnując z frytek jem smacznie , a co najważniejsze zdrowo .
(....) Ewa Drzyzga padła z wrażenia i krzyknęła : "MUSZĘ MIEĆ ACTIFRY ".

Odpowiedz na/ edytuj Konkurs TEFAL - zapraszamy!