Konkurs TEFAL - zapraszamy!

Obserwuj wątek

Odp: Konkurs TEFAL - zapraszamy!

AKO63
  • AKO63

  • Posty: 3
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Kłótliwe frytki...
Na imprezce u Kazia było czadowo,tanecznie,głośno i kolorowo.Stoły były suto zastawione,zaś miny uczestników radosne,rozbawione.Jednak nikt nie zauważył jak na stole między przekąskami,doszło do wielkiej kłótni pomiędzy dwoma frytkami!Jedna z nich swoim lśniącym tłuszczykiem niczym opalenizną z solarium się przechwalała i swą chrupkość oraz smaczek kuszący podkreślała.Chwaliła też swój długi w głębokim oleju zanurzenia dar,jako morskich kąpieli czar i zapach tego "pluskania",który ma do zaoferowania!Na to się druga frytka bardzo wnerwiła i stanowczo się przechwałkom tej pierwszej przeciwstawiła!Co ty tu bredzisz moja droga,nie tędy wiedzie zdrowego odżywiania droga!To ja tu ZDROWO i SMACZNIE powstaje,bo zaledwie 1 tylko ŁYŻKA oleju całą "kąpiel" produkcyjną mi daje,zaś moim "basenem SPA" jest FRYTOWNICA ACTIFRY-nowoczesna,oszczędna i wspaniała,myśli technicznej TEFAL-u cała i zapachu nieprzyjemnego wokół mnie brak,a to przecież dobry znak!

Uwaga - info dla organizatora konkursu!
Teraz to już na pewno ze swoją powyższą pracą konkursową w tym regulaminowym "1000" znaków się zmieściłem, bo poprzednim razem coś mnie za bardzo poniosło... )

Odpowiedz na/ edytuj Konkurs TEFAL - zapraszamy!