Konkurs - Zdrowa woda w Twoim domu

Obserwuj wątek

Odp: Konkurs - Zdrowa woda w Twoim domu

feliz13
  • feliz13

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
2 litry wody z wkładu Dafi AquaMag zaspokajają 20% dziennego zapotrzebowania na magnez

Woda najlepiej smakuje mi z dodatkiem cukru i cytryny. Dla kogoś aktywnego i uzależnionego od słodkości takie rozwiązanie jest w sam raz. Jest zdrowo, smacznie, orzeźwiająco, energizująco, do tego napój jest łatwy w przygotowaniu i z wykorzystaniem składników, które z pewnością znajdują się w naszym domu . Wystarczy wycisnąć cytrynę lub dwie i dorzucić 1-2 łyżeczki cukru do 0,5l wody, najlepiej schłodzonej.

Woda z dodatkiem cukru i cytryny jest moim ulubionym napojem, po który sięgam najczęściej, nie tylko ze względu na smak i jej pozytywne właściwości, ale również ze względu na sentyment. Sięga on czasów, kiedy jeszcze jako dziecko, a później nastolatka, codziennie nosiłam go do szkoły i robiłam niezłą konkurencję gotowym napojom ze sklepów. Początkowo patrzący z dystansem i lekką niechęcią na mój napój, po jego spróbowaniu koledzy i koleżanki sami po jakimś czasie rezygnowali z soków w kartonikach, puszkach i butelkach na rzecz naturalnej i robionej w domu wody z dodatkiem cukru i cytryny. Nie było lepszego napoju, który tak fajnie by orzeźwiał, dodawał energii, jeśli się zapomniało śniadania, słodko smakował i można go było w tak łatwy sposób przygotować w domu, zamiast kupować w sklepie (z czego z pewnością zadowoleni byli rodzice). Nie było również drugiej, tak śmiesznej w szkole klasy, w której prawie wszyscy na przerwie wyciągaliby z toreb i plecaków ten sam napój

Te wspomnienia sprawiają, że dziś, pijąc wodę z dodatkiem cukru i soku z cytryny, czuję nie tylko więcej energii, orzeźwienie i świetny smak, ale również przypominają mi się miłe sytuacje z okresu dzieciństwa, które są moim naczelnym skojarzeniem związanym z tymże napojem

Polecam go każdemu i zachęcam wszystkich do spróbowania, jeśli jeszcze nie mieli okazji.

obrazek

Odpowiedz na/ edytuj Konkurs - Zdrowa woda w Twoim domu