Konkursy, superprzepisy i przepisy

Obserwuj wątek

Odp: Konkursy, superprzepisy i przepisy

Beatris
  • Beatris

  • Posty: 122
  • Przepisy: 2198
  • Artykuły: 0
Nie wiem jak inni, ale ja nie jestem usatysfakcjonowana odpowiedzią
Jeżeli chodzi o superprzepisy - opierając się o powyższe kryteria, dlaczego więc moje przepisy na np. "Czekoladowo-herbaciany sernik", czy "Lody grillowane w bananach z chili i miętą" nie zasługują na takie wyróżnienie? Myślę, że zdjęcia (może nie jak z gazety) są ładne i apetyczne, dodane w sezonie i chyba pomysłowe (lody grillowane w bananach - jedyny tego typu przepis w sieci, myślę więc, że unikatowy)... A przykładów mogę mnożyć do woli, w końcu przez blisko 3 lata trochę tych przepisów dodałam, a na palcach można policzyć, które z nich zostały superprzepisami...
Inna sprawa jeżeli chodzi o rubrykę "Co na obiad"... Zgadza się, że miejsca jest mało, a dużo dobrych przepisów jest dodawanych... W związku z czym jest w czym wybierać Dlaczego więc widnieją w niej przepisy ciągle tych samych osób, nie można by dać szansy innym? Jedne osoby są w ten sposób wyróżnione kilka razy w miesiącu, inne ani razu wciągu kilku miesięcy I aż kusi mnie, żeby wspomnąć - jeżeli dany przepis jest polecany w tej rubryce, to mogłyby przynajmniej zostać poprawione błędy ortograficzne (i nie mam tu na myśli zwykłych literówek)...

Odpowiedz na/ edytuj Konkursy, superprzepisy i przepisy