Konkursy, superprzepisy i przepisy

Obserwuj wątek

Odp: Konkursy, superprzepisy i przepisy

Netka
  • Netka

  • Posty: 1327
  • Przepisy: 408
  • Artykuły: 0
Ja dziękuję za odpowiedz ze strony redakcji i ciesze się,ze osoby takie jak ja mogą brać udział w konkursach, ze to się nie zmieniło.
Jeśli chodzi o argumenty przemawiające za nadawaniem przepisom miana super przepisów to bardzo bym chciała, żeby tak było jak piszecie

Ten portal jest tak skonstruowany, ze właściwie kilka osób decyduje o tym, które przepisy zostaną wyróżnione. Na pewno nie jest to łatwe zadanie i trochę przypomina mi szkolę . Wiadomo, ze w klasie zawsze są uczniowie zdolniejsi i uczniowie mniej zdolni. Ci zdolni zawsze maja łatwiej, bo są często wyróżniani, chwaleni, a ci słabsi wiadomo, zawsze z tylu. Jednak dobry nauczyciel zawsze znajdzie sposób, żeby tego słabszego ucznia w jakiś sposób zachęcić do lepszej i efektywniejszej pracy.Tutaj tez są osoby które robią piękne zdjęcia i ciągle są wyróżniane, a ci co nie robią pięknych zdjęć są tak jakby w tyle i maja prawo czuć się gorzej.bo właściwie to jest portal gotujmy.pl a nie róbmy piękne zdjecia potraw..pl No ale takie czasy, czasy pięknych zdjęć
Ale rozmawiać zawsze warto, bo czasami z takiej rozmowy może wyjść coś dobrego


Odpowiedz na/ edytuj Konkursy, superprzepisy i przepisy