Konkursy, superprzepisy i przepisy

Obserwuj wątek

Odp: Konkursy, superprzepisy i przepisy

Beatris
  • Beatris

  • Posty: 122
  • Przepisy: 2198
  • Artykuły: 0
Zewa a jak zrobić dobre zdjęcie mając aparat taki sobie, a komórkę sprzed kilku lat, którą zrobić zdjęcie graniczy z cudem? Te programy do obróbki zdjęć też dla niektórych (w tym dla mnie) są jak "czarna magia"... I stwierdzenie "chcieć to móc" to wg mnie w tym przypadku lekka przesada... Na dobry aparat mnie i wielu innych użytkowników po prostu nie stać... Telefonu też za friko nie wymienię na lepszy mając ofertę na kartę przy co 3-miesięcznym doładowaniu... A jak już naprawdę się przyłożę i jakimś cudem uda mi się zrobić ładne zdjęcie (może czasami trochę ciemniejsze, ale mój aparata tak ma, że sam dobiera parametry, a ja nie umiem tego zmienić) to i tak przepis przejdzie niezauważony...

I bynajmniej nie mam do Ciebie pretensji, bo to nie Ty wyróżniasz przepisy... W sumie to pretensji nie mam do nikogo, tylko przykre to jest i to bardzo Ja na wyróżnienie superprzepisem pewnie nie zasługuję skoro nie miałam takiego od... no właśnie nawet już nie pamiętam kiedy ostatnio je otrzymałam W "Co na obiad" mój przepis gościł ostatnio 31 lipca i mam wrażenie, że to tylko dlatego, że zapytałam na forum dlaczego absolutnie żaden z moich przepisów od wielu miesięcy nie był nawet na stronie głównej w "polecanych"...
Poza tym absolutnie nie uważam, żeby to było robienie afery, ale zwyczajna dyskusja - myślę, że w grzecznym tonie...

Odpowiedz na/ edytuj Konkursy, superprzepisy i przepisy