Kryzys na naszym forum

Obserwuj wątek

Odp: Kryzys na naszym forum

Babciagramolka
Nie powiem ,że brak aktywności na forum podoba mi się .Wolała bym by było prężniej .Ale jedno co mi się zdecydowanie w tej chwili podoba to to ,że nie ma na forum pyskówek , awantur itp. To one odstraszają ludzi .Prywatnie mogę powiedzieć ,ze wcale nie jest nudno. Może nie widać tego na forum , ale dyskusje na interesujące użytkowników tematy toczą się na prywatnych ( między dwoma osobami na konkretny temat ) , w komentarzach do przepisów - miedzy kilkoma osobami na tematy mające źródło w przepisie lub jego składnikach .A że nie odbywa się to publicznie .No cóż może to sygnał ,że właśnie takie niekontrolowane rozmowy do których każdy może się wtrącić i namieszać nie wszystkim się podobają .
A jeśli chodzi o debaty na tym innym forum ( zwracam się do Bahusa -) ( jednocześnie wyjaśniam ,że wcale nie chodzi o stronę na której Bahus jest moderatorem ) - to zobacz - zaczęła się fajna rozmowa na konkretne tematy i co ? Znów się komuś nie podobało - bo nie w tej działce , bo po raz drugi . Dla mnie to sygnał ,że czasem nie ma znaczenia merytoryczna rozmowa tylko to ze ktoś się z kimś sprzecza - a im bardziej niegrzecznie tym lepiej .
Proponuję by wszyscy którzy chcą pogadać na merytoryczne tematy po prostu rozmawiali .Darujmy sobie złośliwości .

Bahus ! Z tego wszystkiego nie sprawdziłam czy tu tez wstawiłeś zdjęcia z targu we Francji. Chętnie bym posłuchała o tych dobrociach widocznych na zdjęciach .
Kazik ! Daj trochę informacji o swoich ziołach .
Do Chupniętej mam prośbę o podpowiedzi co do serów bo ciekawe kupuje .
Pyzuniu - dawaj podpowiedzi o grzybkach bo jesteś skarbnicą .

A wszystkich innych namawiam do dzielenia się wiadomościami - możemy się wiele od siebie nauczyć .

I mimo wszystko podoba mi się spokój jaki panuje na stronie ( mówie o braku wzajemnych ataków )

zmieniono 1 raz (ostatnio 19 sty 2010 14:28 przez Babciagramolka)

Odpowiedz na/ edytuj Kryzys na naszym forum