Ludzie odbiło Wam ?....

Obserwuj wątek

Odp: Ludzie odbiło Wam ?....

ulcia21
  • ulcia21

  • Posty: 3060
  • Przepisy: 68
  • Artykuły: 0
Bahus napisał(a):

Obserwuję forum i muszę powiedzieć, że już mi się nie chce tu wchodzić....Ulcia21...czy Tobie na prawdę tak zależy na kubeczku? Obserwuję Twoje posty na forum. To typowe nabijanie punktów....przepisów dodałaś naprawdę niewiele a postów natrzaskałaś już 2749. Nawet gdy zostaniesz ekspertem...to będzie to ekspert kuchni? Nie Będzie to ekspert głupich postów na forum. Gdybym poprosił adminów o zlikwidowanie punktów za udział w forum zobaczylibyśmy wtedy...czy też byś tak "działała" Te wszystkie "głupie posty" powinny być zlikwidowane....wtedy być może wróci dobra dyskusja, żarty i prawdziwa rozmowa. Dotyczy to nie tylko Ciebie...ale w Twoim przypadku jest to najbardziej widoczne....można założyć wątek pt "dodawaj kolejne liczby" wtedy mogłabyś dodać ich mnóstwo....tylko po co to? Wyślę Ci trzy kubki (kupię u adminów) ale proszę zaprzestaj tej działalności na trzy miesiące. OK?. Tak bym chciał pogadać na forum o różnych fajnych sprawach. Ale na skutek tej punktowej działalności staje się to niemożliwe bo wątek natychmiast spada na korzyść durnowatych nabijających punkty pseudowątków.

Bahus na kubku mi nie zalezy absolutnie pije w filizance.Dla mnie jestes cynikiem,ktory drwi z ludzi.Bawilam sie swietnie,ale Tobie duzo ludzi tu wadzi w tym i ja.Mysle, ze powinienes zaczac rozliczanie od siebie.jestes naprawde zlosliwym czlowiekiem kazdemu przypinasz latke.A czemu?Masz problemy sam ze soba?Zanim sie tu zarejestrowalam przygladalam sie i nie widzialam zebys gadal o fajnych sprawachPseudowatkow nie zakladalam ja wiec jak sa durnowate jak je nazwales to wlasciciele powinni je zlikwidowac.Pozdrawiam Cie.Mysle ,ze czytasz to co pisza inni....I ciekawa jestem jak to odbierasz

Odpowiedz na/ edytuj Ludzie odbiło Wam ?....