Mam dość !!!!!!!!

Obserwuj wątek

Odp: Mam dość !!!!!!!!

Bernadetta
  • Bernadetta

  • Posty: 151
  • Przepisy: 947
  • Artykuły: 4
Zgadzam się w 100 %. Próbowałam dziś zgłosić prośbę, aby moderatorzy rozważyli usunięcie "wspaniałego przepisu" Remika1515 na "galaretkową pomysłowość", bo to sposób na zmarnowanie wymienionych w nim składników, ale aplikacja wysyłała moje zgłoszenia w kosmos i odpuściłam, ale chyba zaraz spróbuję to ponownie zrobić... W odpowiedzi na jeden z moich komentarzy pod "swoim przepisem", że Remik1515 napisał mi, że posądzając go o zmienianie jednego ze składników z książki kucharskiej, aby tylko dostać parę punktów na gotujmy.pl mam chyba na myśli siebie, bo on nie kopiuje przepisów, tylko "tworzy sam". Niestety te jego "twory" to nic innego jak prosty sposób na zmarnowanie czasu i pieniędzy innych osób... Też jestem na gotujmy.pl od niedawna, ale zamieszczam tutaj tylko i wyłącznie przepisy na potrawy, które sama przygotowałam (w tym wiele autorskich) + kilka które zostały przygotowane od A do Z w mojej obecności przez członków mojej najbliższej rodziny i których efektów miałam przyjemność skosztować (w takiej sytuacji zawsze wskazuję, że to przepis na .... i podaję imię autora), ale też mnie szlag trafia, jak widzę kolejne "popisy" Remika i jeszcze jednej "gwiazdy" i zastanawiam się dokąd to wszystko prowadzi...

Odpowiedz na/ edytuj Mam dość !!!!!!!!