Mam dość !!!!!!!!

Obserwuj wątek

Odp: Mam dość !!!!!!!!

Widzę, jak bardzo narozrabiałam moją chorobą, ale darujcie, ten wirus po prostu zmiótł mnie z powierzchni ziemi. Zresztą lekarka (laryngolog, bo do internisty się nie dostalam) powiedziała, że nawet po tygodniu zwolnienia jeszcze przez kilka tygodni będę odczuwać skutki. Informuję więc: zmiany w regulaminie GZN są zaplanowane na styczeń, lub początek lutego. Zmiany w systemie nagród-wirtuali są bardzo kosztowne i wymagają zatrzymania całego systemu, nie chcieliśmy tego robić w grudniu, bo mamy wtedy ogromny pik oglądalności, serwery ledwo zipią, wszystko działa wolniej, jest więcej zawieszeń i każda tak poważna zmiana mogłaby rozwalić gotujmy. A po raz trzeci pod rząd zdobyliśmy pierwsze miejsce w oglądalności portali kulinarnych. W pierwszej kolejności kończymy superprzepisy - są już jako kategoria i można w wyszukiwarce po nich wyszukiwać, następna będzie ich lepsza ekspozycja - a zaraz potem wdrażamy zmiany w regulaminie GZN. Na razie mogę tylko zachęcać moderatorów, aby odważniej korzystali ze swojej władzy i Cherry aby korzystała z kary -500 bez skrupułów. Weźcie pod uwagę, że konkursy, których było ostatnio wiele wymagają od nas dużej pracy (czasu), a są organizowane po to, byście mieli satysfakcję, i podnosili sobie poprzeczkę. Ale z naszej strony, to jest wysiłek zdobycia nagród, oceny każdego z prawie setki przepisów, głosowania, dyskusje, przeżywanie każdego, kogo już nie można nagrodzić. Taki głupi kalendarz to jest kilka tygodni pracy. System GZN powstał, bo dodawaliście coraz mniej przepisów, wszyscy mówili, że gdzie indziej jest lepiej bo są nagrody. Niestety, jak są nagrody, to pojawiają się ludzie, którzy po prostu na tym cynicznie żerują i każdy uczciwy człowiek jest trochę wobec nich bezradny. Ale z drugiej strony, jeśli dostaje nagrody tylko 10 osób, wciąż tych samych, to też zniechęca wszystkich innych. Poczekajmy jeszcze jeden miesiąc na zmiany, Wszystkiego najlepszego w nowym roku wszystkim życzę

Odpowiedz na/ edytuj Mam dość !!!!!!!!