Mam dość !!!!!!!!

Obserwuj wątek

Odp: Mam dość !!!!!!!!

Babciagramolka
nathaliye --- ale to nie jest blog kulinarny gdzie jedna osoba decyduje o wpisach . Ty u siebie możesz decydować o tym , ze wstawisz 1 przepis na kotlet schabowy a potem będziesz go w nieskończoność edytować dopisując poszczególne jego odmiany. Tu są tysiące użytkowników -- chcesz wprowadzić cenzurę na to kogo przepis ma być zamieszczony a kogo nie bo już ktoś wcześniej podobny wstawił ?
Piszesz że wolała być by np moje kluski były podane wszystkie kolory i smaki w jednym przepisie --- sorry ale nie będę gotować 4 rodzajów klusek w jednym czasie bo komuś było by tak wygodniej . Wstawiam to co gotuję bo moze kogoś to zainteresuje . Portal kulinarny tonie książka kucharska lub zeszyt z zapiskami .Trzeba trochę pobuszować w przepisach by odszukać coś wartego uwagi.

Zgadzam sie z tym , ze też bym wolała by ograniczyć ilość masowo wstawianych przepisów - tych hurtowych dla punktów . Ale te doskonale wszyscy rozpoznają i omijają szerokim łukiem . A 20 przepisów na jajecznicę w różnym wydaniu mi nie przeszkadza bo nawet jak to jest taka sama ze szczypiorkiem to jeden ją poda zapieczoną w bułce , drugi w papryce pieczonej, trzeci w pomidorze , czwarty umieści w serduszku z parówki. Zawsze coś mnie może zainspirować. Czasem szuka się nie przepisu a propozycji podania , kompozycji , dosmaczenia . Gotowanie to wielka improwizacja i nie chciała bym mieć 100 przepisów i ściśle wg nich gotować bo po roku nie mogła bym na te dania patrzeć. Więc niech juz lepiej przepisy sie dublują niż ma być nudno ( pomijam hurtowników których nie cierpię ).

Odpowiedz na/ edytuj Mam dość !!!!!!!!