Mam dość !!!!!!!!

Obserwuj wątek

Odp: Mam dość !!!!!!!!

piszesz z perspektywy także osoby piszącej przepisy, ponieważ zależy Ci także na punktach, często przytaczasz, że lubisz rywalizację. Ok, rozumiem Twój punkt widzenia. Natomiast z perspektywy "czytelnika" ubolewam nad tym, że ta strona z przepisami jest mało czytelna, między innymi z powodu przytłaczającej ich ilości.

Ja bym blokowała wiele nieużytecznych przepisów, np. nie wiem czemu są tu przepisy na kanapkę z pasztetem czy z żółtym serem oraz usunęła te które się dublują. Na szczęście nie jestem moderatorem, bo wiem jak trudno pogodzić zdrowy rozsadek z osobami mającymi pretensje o blokowanie zbyt "prostych" przepisów a co za tym idzie, z utratą punktów i nagród

Zmuszenie ludzi do kreatywności jest niezwykle trudne, ale moim zdaniem to jest jedyna szansa dla jakiegokolwiek rozwoju. Jeśli portalowi chodzi o jak największą oglądalność, a wiem, że to jest cel nr jeden jakiejkolwiek strony internetowej, to rozumiem, czemu tak wygląda. Natomiast ja, i podejrzewam, że wiele osób, z przyjemnością wchodzą na strony gdzie tych przepisów dodaje się np 3 dziennie ale są niezwykle wyszukane i inspirujące. Dwudziesta jajecznica mnie niestety nie inspiruje, natomiast ukazanie jajka w dotąd niespotykany sposób, w koszulce, na słodko czy niespotykanymi dotąd połączeniami warzywnym, otwiera ludzi na nowe smaki i kombinacje.

Tyle z mojej strony. Niestety wiem, że niewiele na tej stronie się zmieni. A jeśli nie postawi się granic to "hurtowników" się nigdy nie da pozbyć, bo daje się im świetne pole do działania. Takie rzeczy się "tępi" od podstaw a nie po wierzchu. Dziś zablokujesz jednego, jutro pojawi się kolejne 10 osób

zmieniono 1 raz (ostatnio 26 wrz 2012 18:16 przez nathaliye)

Odpowiedz na/ edytuj Mam dość !!!!!!!!