Mam dość !!!!!!!!

Obserwuj wątek

Odp: Mam dość !!!!!!!!

Babciagramolka
To co dla jednego jest prostym przepisem dla drugiego jest osiągnięciem sztuki kulinarnej. Jak ktoś gotuje 20 lat to mu przepis na omlet nie jest potrzebny .Jak ktoś dopiero wywędrował z domu ( a w domu wszystko robiły Mama czy Babcia ) i nie ma pojecia ile czasu gotować jajko na twardo to im prostszy przepis tym lepiej . Niektórym informacja że ser na zapiekanke można położyć albo w plasterkach albo utrzeć na tarce to jest szczyt osiągnięcia . A po za tym jeszcze trzeba wiedzieć ile czasu zapiekać ten chleb.I tym samym przepis na kanapkę zapiekaną z serem staje się zbawieniem.

I nie masz racji co do punktu spojrzenia na punktację . Jestem takim samym użytkownikiem strony jak każdy inny i jak każdy inny użytkownik lubię być doceniana za to co robię - ale nie na siłę .Nie wstawiam masówki po to by dostać punkty a dla tego że lubię gotować i lubię wymieniać się doświadczeniami z takimi samymi pasjonatami jak ja .Nie zwracam uwagi na mało wartościowe przepisy bo mnie nie interesują i nie rozumiem czemu Ty nie możesz robić tego samego . Przecież bezwartościowy przepis daje sie rozpoznać od razu . Jak wchodzę do sklepu z odzieżą to nie mam pretensji do sprzedawcy, ze na wieszakach wiszą i ekstra ciuchy i kicz tylko zwracam uwagę na to co mnie pasuje . Potral kulinarny to taki pchli targ - można trafic perełkę , a można przerzucić tony badziewia . Jeśli chcę mieć pewność że będę mieć dostęp tylko do przepisów z najwyższej półki to kupuję za duża kasę książkę eksperta kulinarnego . Tu niestety sami amatorzy więc za bardzo wybrzydzać nie wypada .

Odpowiedz na/ edytuj Mam dość !!!!!!!!