Mam dość !!!!!!!!

Obserwuj wątek

Odp: Mam dość !!!!!!!!

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
Wczoraj wpadłam na profil jednego z użytkowników i to co zobaczyłam przyprawiło mnie o dreszcze i nie napiszę co jeszcze. Nie rozumiem dlaczego admin zezwala na zamieszczanie zdjęć i przepisów pozostawiających bardzo wiele do czynienia, Każdy z nas miał początki tutaj, jeden lepsze a drugi gorsze. Ale każdy starał się jak mógł aby udoskonalić swój warsztat zdjęciowy i pisowni przepisów. Skoro ma tu być strona na wysokim poziomie i chcemy dążyć do super atmosfery to moim i myślę, że nie tylko moim zdaniem powinno coś się zmienić. Trudną sytuację mają moderatorzy, bo niestety na chwile obecną muszą coś takiego przepuszczać. Przepisy niejasne i nie wiadomo z jakiej bajki a zdjęcia takie, że wręcz budzą obrzydzenie. Czy naprawdę nie można coś w tym kierunku zrobić i zmienić zapis regulaminu aby zdjęcia, które mogą być dodane były w miarę dobre ? Wiem, że co niektórzy potępią mój wpis, bo każdy ma szansę i nie każdy jest super fotografem. Wystarczy spojrzeć na pierwsze zdjęcia prawie każdego użytkownika. Ale prawie wszyscy się starają i wyciągają wnioski a przy tym poprawiają swój styl pisania i zdjęcia robią coraz lepsze. Oczywiście każdy ma szansę i każdy się uczy, ale są jakieś granice przyzwoitości i to także tyczy się przepisów i zdjęć.

Odpowiedz na/ edytuj Mam dość !!!!!!!!