Mam pytanie do mam

Obserwuj wątek

Odp: Mam pytanie do mam

sloneczko1
hallo Junette!wczesniej tutaj jeszcze nie zagladalam,jesli chodzi o Twoje pytanie,odradzam Tobie wprowadzanie dodatkowych rzeczy.Jezelik karmisz piersia to to wystarczy rowniez dodatkowe picie jest zbedne,tym bardziej w trzecim m-cu.Tak na marginesie jestem moze juz nie tak mloda ,ale doswiadczona mama ,Mam 4 coreczki ,najmlodsza ma 5 m-cy i wlasnie powolutku wprowadzam marchewke.Powoli jej juz cycucs nie wystarcza.Kazda polozna doradzi ci od 6 m-ca,lekarze dzieciecy rowniez,dozwolone sa od konca 4 miesiaca-tzn poczatek 5 miesiaca-to ze stoi na sloicku od 4 -mca duzymy literami nie nalezy brac pod uwage-to tylko trik marketingowy.Pierwsze produkty to herbata-tutaj mozesz wybierac-ale nie w granulkach -odradzam-doprowadza do prochnicy!i nie z butelki ,tylko ze szklanki lub lyzeczki,maluchy rubia mieszanke koper,anyzek i kminek lub koperek,miety nie polecam,ja daje sok winogronowy z przegotowana woda.Pierwsze jedzonko to oczywiscie muss z marchewki,ale nie od razu caly sloiczek,tylko zaczynamy od lyzeczki dziennie na nastepny dzien dodaje sie nastepna lyzeczke do tego.Najlepiej jest najpierw dac do wyssanie jedna piers,poczekac az sie odbije,potem marchewka i dac druga piers do popicia.Koperek nie pomaga wiele na bole brzuszka,musisz uwazac co jeszPozdrowienia!
jak masz pytania chetnie odpowiem!

Odpowiedz na/ edytuj Mam pytanie do mam