Mam pytanie do mam

Obserwuj wątek

Odp: Mam pytanie do mam

kasiunia.1981
Witam.
Moje dzieci są już co prawda spore ale miałam dokładnie takie same rozterki. Pierwszego syna karmiłam piersią tylko 2 tygodnie ponieważ mu nie starczało mojego pokarmu(a mi cierpliwości) a drugiego 2 m-ce. Od początku przepajałam ich herbatką koperkowa,kleik ryżowy i pierwsze zupki wprowadziłam od 4 m-ca ,wg zaleceń naszego pediatry.Zupki gotowałam sama,kupowałam świeże owoce i również sama je przecierałam (jakoś nigdy nie miałam zaufania do słoiczków). po 7 miesiącu moi chłopcy jedli już normalne obiadki.Starszy synek ma dzisiaj 7 lat a młodszy 3 ,są zdrowi,najgorsze na co chorowali to zwykłe przeziębienie,do lekarza chodzimy tylko na bilanse i szczepienia.Nigdy nie dostali antybiotyku.
Pamiętaj Junette że każde dziecko jest inne i to co dobre dla jednego dziecka nie koniecznie musi być dobre dla drugiego.Dookoła tyle poradników dla mam,że naprawdę łatwo się pogubić.Ja zawsze kiedy miałam wątpliwości szłam po radę do naszej pani doktor,która była również moim pediatrą gdy byłam dzieckiem.
Trzymam kciuki.Pozdrawiam

Odpowiedz na/ edytuj Mam pytanie do mam