Mam Was serdecznie dość- ale to nie ja stąd zniknę

Obserwuj wątek

Odp: Mam Was serdecznie dość- ale to nie ja stąd zniknę

Mysiunia
  • Mysiunia

  • Posty: 160
  • Przepisy: 1806
  • Artykuły: 11
A ja też mam serdecznie dość oszustów i wyłudzaczy punktów! Powstrzymywałam się od wyrażenia swojej opinii od kilku dni, ale już mnie krew zalewa kiedy obserwuje Twoje poczynania tutaj i na portalu konkurencyjnym. Sama nie wiesz co przedstawiają zdjęcia dań które tu dodajesz i na gotujmy podajesz przepis na sałatke z makaronem i szynką, a na DS do tego samego zdjęcia jest przepis na sałatkę z ryżem i tuńczykiem! Gdybyś sama robiła te wszystkie przepisy, które tu zamieszczasz i wiedziała o czym piszesz to nie było by tylu wpadek. Postaw się w sytuacji osób tu odwiedzających - dodałaś kilka ładnych zdjęć tortów, komuś się spodoba, będzie chciał go wykonać i co? Wszystkie składniki się zmarnują, bo na pewno nie wykonają czegoś takiego jak na zdjęciu.

Więc radzę Ci na przyszłość
1. Opisuj przepis w taki sposób, aby nawet dziecko wiedziało co, kiedy i jak ma zrobić.
2. Podawaj WSZYSTKIE składniki oraz ich ILOŚĆ, a nie typu "1 opakowanie mięsa", "makaron nitki" - ktoś może kupować mięso w porcji 250 gram, ktoś kupi 0,5kg itd
3. A tak na koniec jeśli dodajesz przepisy na różne portale to dodawaj do nich ten sam przepis, a nie za każdym razem coś innego. Podałam przykład na sałatke, ale jest też wiele innych, w przepisie na sernik na gotujmy ser się kładzie na cieście, a na innym portalu kazałaś ser wymieszać z ciastem i dopiero do blachy wyłożyć - więc jaka jest prawda? Porównałam praktycznie każdy z Twoich przepisów i za każdym razem niby to samo zdjęcie, ale opis to 2 różne bajki na coś innego!

Dopiero po porównaniu Twoich przepisów tu i na innym portalu mam pewność, że kombinujesz i dodajesz byle co, byle jak, byleby punkty były. Dziwne, że swoimi przepisami pragniesz się dzielić tylko na 2 z kilkudziesięciu portalach kulinarnych i tylko na tych 2 gdzie są nagrody.

Odpowiedz na/ edytuj Mam Was serdecznie dość- ale to nie ja stąd zniknę