Mój osobisty apel do wszstkich! :D

Obserwuj wątek

Odp: Mój osobisty apel do wszstkich! :D

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
Hej,

Dzieki za te madre slowa, widac w nich rozsądek i spokój ducha.
Ze swojej strony dodam - mam nadzieje, ze wszystko wejdzie na jakis korzystniejszy i bardziej radosny kurs. Zapewniam Was, ze to wlasnie jest naszym celem, natomiast dowodzenie tym wielkim okrętem, szczególnie gdy już rozszalał się sztorm, jest czasami bardzo trudne. Kręci się kołem sterowym w prawo, a całość sunie w lewo, daje się całą wstecz, a tu nadal cała naprzód i napięcia rosną.
I pamiętajcie, że jestesmy jak zawsze do Waszej dyspozycji, natomiast Was jest bardzo wiele (i to jest nasza radość!), a my - nieliczni, a tak naprawde moderacja zajmuje sie tylko jedna(!) osoba. Taki serwis jak ten to również osoby techniczne, które pomimo swojego ciągłego zaangażowania nie piszą do Was na forum, ani nie zażegnują napięć i ostrych dyskusji - ich rola jest inna.
Nie piszę o tym, żeby się usprawiedliwiać, bo usprawiedliwienia nie ma - zawsze można wszystko sprawniej i lepiej zorganizować, a do doskonałości brakują nam lata świetlne. Piszę to, bo spowszedniała opinia, że właścicielom nie zależy, że mają wszystko gdzieś. Nie jest to prawda. Jesteśmy tylko ludźmi i jednych z nas taka krzywdząca opinia mobilizuje, a innych - zniechęca.
Chcialem również zdementować pogłoski na temat związku Bahusa z właścicielami serwisu/moderatorami/jak zwał tak zwał Otóz, mimo, że cenimy sobie Bahusa, nie jesteśmy z nim w żaden formalny lub nieformalny sposób związani. Za wyjątkiem związku jaki kształtuje radość z obcowania z człowiekiem, który jest z nami niemalże od początku i czasami pogłaszcze, czasami pokiwa groźnie palcem, ale stara się widzieć raczej szklankę do połowy pełną, napawając nas nadzieją i po ciężkich chwilach - skłaniając do większych starań. Na tym polega nasz związek i tu jest źródło zaufania - po prostu poświęcił nam bezinteresowanie tyle czasu, pomysłów, rad i rozmów, że nie możemy zakładać inaczej niż, że życzy serwisowi jak najlepiej.

Pozdrowienia dla wszystkich,
dobry

Odpowiedz na/ edytuj Mój osobisty apel do wszstkich! :D