Mój pomysł na plagiatorów

Obserwuj wątek

Odp: Mój pomysł na plagiatorów

bernika
  • bernika

  • Posty: 204
  • Przepisy: 817
  • Artykuły: 0
Bahus jak czytam twoje wypowiedzi to mi ręce opadaja! nie wiem skad u ciebie takei przyzwolenie na łamanie prawa, ze to nic złego. Tylko odpowiedz mi na jedno pytanei co mam powiedzic mojej corke 10-latce, ktorej od maleńkosci wpajam poszanowanie i przestrzegania prawa, włąsnosci swojej i cudzej kiedy to córka zobaczyła zdjecie jej wlasnorecznie wykonanego ciasta z ktorego była tak dumna a pani Renia na NK sobie je zamiesciła? jak wytłuamczyc to dziecku dlaczego jej ciasto jest u kogos innego, ze ktos sobie przywłaszczył jej prace, zbira pochlebstwa, ze mozna tak robic i ze to jest ok i nie jest to kradziez i inni to popierają prosze sprobowac takie cos wytłumaczyc własnemu dziecku gdy ktos sobie przywłaszczy jego prace, jego dzieło? czy w takim poczuciu prawa i odpwiedzialnosci mamy wychowyc nasze dzieci ze to jest ok, ze jak w necie to niczyje? bo tym sposobem można to rozumieć ze jak ławka stoi w parku a nie na posesji sasiada to moge sobie ja zabrac? bo niczyje? jedno i drugie jest kradziezą! jedno i drugie prowadzi do znieczulicy, do tego ze nie reaugemy gdy łamane jest jawnie prwo, gdy komus sie dzieje krzywda, gdy ktos, wolimy schowac uszy po sobie,udac z enei widzimy, by nie miec problemu. tutaj przynajmniej w necie niektorzy mają odwage wystepowac w "obronie "innych zwracając uwgae na to ze jest łamane czyjesc prawo. jesli nie boimy sie w necie to i nei bedziemy sie bac w "realu". I tego tez nalezy uczyc dzieci.

Odpowiedz na/ edytuj Mój pomysł na plagiatorów