Moja ZDROWA dieta,czyli jak jeść by się najeść i schudnąć z głową.

Obserwuj wątek

Odp: : Moja ZDROWA dieta,czyli jak jeść by się najeść i schudnąć z głową.

extra_virgin napisał(a):

Ludzie wypisujecie takie głupoty, że głowa mała! Niby tyle się trąbi o zdrowych dietach a tu dalej ciemnogród!

Suchary i kawa z mlekiem - fantastycznie! Ciekawe czy się prędzej nie wykończysz taką "dietą". Jeść zdrowo to stosować zbilansowaną dietę a nie jeść mniej. Wybierzcie się do dietetyka i poproście o ustalenie lekkostrawnej diety, która będzie sycąca i zarazem dostarczy wszystkich niezbędnych składników, a nie kombinujecie z jakimiś cudacznymi jadłospisami co ze zdrową dieta nie mają nic wspólnego. Prędzej wróżę wam poważne niedobory niż zrzucenie wagi.

Jeśli was nie stać na poradnię dietetyczną, to możecie poprosić o bezpłatną poradę dietetyka na kobieta.wieszjak.pl

Jeszcze jedno- czy widzisz po moich wpisach abym się głodziła? wystarczy popatrzeć na godziny posiłków.Zawsze jem obiad,uważam że na śniadanie kawa z mlekiem to norma w Polsce.A że nie jem bagietek z masłem tylko pełnoziarniste ciemne pieczywo to już mój wybór.Wierz lub nie ale dzięki nim nie mam wzdętego brzucha,problemów z wypróżnianiem.Od tych paru dni kiedy dowiedziałam się że muszę schudnąć sporo się zmieniło.Ja czuję się lekka,wstaję rano,mam brzuch miękki,mogę z powodzeniem brzuszki robić.Po prostu żyję i mam się dobrze.Jutro też dzień zacznę od kawy itd.Ale kolację sobie zrobię iście witaminową i jeszcze co miałam pisać- wreszcie nie opycham się a jem dobre produkty.=Nie wiem ile ważysz, ale wiedz że ja przez swą wagę mam okropne problemy ( nie chcę o tym pisać zresztą)

Odpowiedz na/ edytuj Moja ZDROWA dieta,czyli jak jeść by się najeść i schudnąć z głową.