Moja ZDROWA dieta,czyli jak jeść by się najeść i schudnąć z głową.

Obserwuj wątek

Odp: : Moja ZDROWA dieta,czyli jak jeść by się najeść i schudnąć z głową.

Tit napisał(a):

smakosz1988 - bardzo ci dopinguję, sama powinnam przejść na jakąś dietę. Przyglądam się twojej, i nie obraź się - za dużo w niej węglowodanów - sucharki, chleb, ziemniaki, ryż to wszystko węglowodany - działają na organizm podobnie jak cukier. Za mało białka, niewiele warzyw. Powinnaś dorzucić do tej diety surową marchew, ogórki, sałatę. Raz dziennie gotowaną rybę lub pierś kurczaka. Ja też już się nie mieszczę w połowę ubrań. Może się przyłączę do twoich postanowień Powodzenia i wytrwałości, trzymam kciuki.

Witaj.Ale chleb jem w znikomych ilościach 4 kromki dziennie i takie jak dłoń.Poza tym jest on ciemny,kromka zwykłego chleba ma 102 kcal,moja będzie miała z 70 kcal .4 sucharki dziennie to 240 kcal,pół jogurtu to 91 kcal.=371 kcal..nie wiem ile ma kawa z dwiema łyżkami mleka i dwiema łyżeczkami cukru.Powinnam jeść 1400kcal dziennie.Nawet tyle nie zjemale masz rację.Za mało warzyw.Od jutra zmieniam swoją żywność.

Odpowiedz na/ edytuj Moja ZDROWA dieta,czyli jak jeść by się najeść i schudnąć z głową.