Moja ZDROWA dieta,czyli jak jeść by się najeść i schudnąć z głową.

Obserwuj wątek

Odp: Moja ZDROWA dieta,czyli jak jeść by się najeść i schudnąć z głową.

kasiunia.1981
smakosz 1988 napisał(a):

kasiunia.1981 napisał(a):

Arra napisał(a):

A nie boicie się, że po takiej diecie będzie jojo? Bo mi się zdarzyło, że po diecie na której chciałam schudnąć do 5 kg miałam jojo 5 kg! na diecie schudłam prawie 3 kg - czyli 8 kg więcej mam do zrzucenia przez samą dietę :/

Ja miałam to samo po każdej diecie.Za każdym razem kiedy udało mi się zrzucić kilka kilogramów w zastraszającym tempie wracały i to więcej niż zrzuciłam.Też nie potrafię za bardzo sobie z tym poradzić,więc jeżeli ktoś ma jakieś pomysły to chętnie skorzystam

Oj dziewczyny.Dieta jest po to abyście wyrobili sobie zdrowe nawyki żywieniowe i przyzwyczaili organizm do mniejszych posiłków.Jeśli Wam zależy na szybkim schudnięciu a zaraz potem jecie za dwoje no to sorki.Mówię to na moim własnym przykładzie.Dziś wiem że dieta jest na całe życie.Dzisiaj siostra miała ślub.Ile frykasów,ciast kupiłam i nie tknęłam ani jednego Jestem dumna z siebie.Teraz zjem kolację i idę spać

Łatwo powiedzieć trudniej zrobić zwłaszcza gdy ktoś jest takim łasuchem jak ja.Chociaż muszę się pochwalić że od poniedziałku nie zjadłam nic słodkiego
a dla mnie to nie lada wyczyn.

zmieniono 1 raz (ostatnio 20 lis 2011 13:10 przez kasiunia.1981)

Odpowiedz na/ edytuj Moja ZDROWA dieta,czyli jak jeść by się najeść i schudnąć z głową.