Moja ZDROWA dieta,czyli jak jeść by się najeść i schudnąć z głową.

Obserwuj wątek

Odp: Moja ZDROWA dieta,czyli jak jeść by się najeść i schudnąć z głową.

kasiunia.1981
mama Oliwierka napisał(a):

Witam.Od poniedziałku postanowiłam się odchudzać chociaż nigdy tego nie robiłam.Chciałabym schudnąć parę kg poniewaz za 3miesiące biorę ślub.Ale też meczy mnie to ze prawie rok temu urodziłam syna i w ciazy przytułam 16kg a po urodzeniu do dzis zostało mi jeszcze 10kg w nadmiarzeWymyśliłam sobie ze nie bede jadła chleba,ziemniaków,słodyczy i napojów lecz z tymi słodyczami nie da się przy małym dziecku i nawet niewiem czy w taki sposób schudnę?Może mi ktoś pomóc?

Ja polecam jogging.Biegając codziennie zgubiłam już 11 kg i zostało mi jeszcze 10.Odstawiłam zupełnie napoje gazowane,ograniczyłam słodycze(nie dam rady zupełnie z nich zrezygnować po pierwsze dlatego ,że jestem okropnym łasuchem a po drugie też mam dzieci które codziennie domagają się czegoś słodkiego ),jem pieczywo ale tylko pełnoziarniste, ograniczyłam również cukier(kawa 1 łyżeczka,herbata gorzka) no i najważniejsze uzbroiłam się w mnóstwo cierpliwości. W zeszłym roku latem w ciągu miesiąca zgubiłam 11 kg (drakońska dieta niemalże głodówka) a w zimę wróciło te 11+4.Tym razem postanowiłam zrobić to wolniej a porządnie bez efektu jojo.Żeby schudnąć trzeba jeść! Trzymam kciuki

Odpowiedz na/ edytuj Moja ZDROWA dieta,czyli jak jeść by się najeść i schudnąć z głową.