Moja ZDROWA dieta,czyli jak jeść by się najeść i schudnąć z głową.

Obserwuj wątek

Odp: Moja ZDROWA dieta,czyli jak jeść by się najeść i schudnąć z głową.

Ja odchudzam się od tygodnia. Nie jem pieczywa, ani makaronów, ani ziemniaków ani ryżu. Rano jem łyżkę otrębów z chudym mlekiem. Nie tykam słodyczy ani nie słodzę niczego. No i nie jem mięsa tylko ryby, jaja i chude sery. Ale się nie głodzę. Testuję przy tym tabletki SLIM@BEAUTY na bazie opuncji i alg morskich. Bierze się tego 2 tabletki do głównych posiłków. Podobno zapobiega odkładaniu się tkanki tłuszczowej i odchudza bez utraty minerałów. Zobaczymy. Pierwsze efekty mają być po 4 tygodniach. Na razie używam tydzień.

Tak o tym pisze producent

COLFARM Slim & Beauty kapsułki na odchudzanie piękną sylwetkę 60kaps


nowoczesne połączenie dwóch składników aktywnych stojących na staży wagi i sylwetki:
- ID ALG - wyciąg z wodorostów morskich zawierających polifenole oraz składniki mineralne
- CACTI NEA - wyciąg z owoców opuncji


Pierwsze takie połączenie:
- spalanie tkanki tłuszczowej
- utrata masy ciała bez wypłukiwania minerałów

Działanie:
redukuje odkładanie się tkanki tłuszczowej
zwiększa jędrność ciała
pomaga eliminować nadmiar płynów
wzmacnia ochronę organizmu przed wolnymi rodnikami

Slim&Beauty Colfarm to suplement diety zawierający dwa naturalne składniki o działaniu odchudzającym, których skuteczność została potwierdzona badaniami klinicznymi.

ID-alGTM to wyciąg z alg morskich. Polifenole z alg hamują działanie 2 enzymów trawiennych (amylazy i lipazy), dzięki czemu przyczyniają się do ograniczenia przyswajania węglowodanów i tłuszczów. Zawartość jodu w algach wspomaga naturalną termogenezę i spalanie tłuszczu w organizmie.

Cacti-NeaTM to wyciag z owoców opuncji eliminujący nadmiar płynów, przy jednoczesnym utrzymaniu minerałów w organizmie. Poprawia wygląd sylwetki oraz pomaga chronić komórki organizmu przed wolnymi rodnikami.

obrazek


zmieniono 1 raz (ostatnio 05 cze 2012 17:33 przez Tit)

Odpowiedz na/ edytuj Moja ZDROWA dieta,czyli jak jeść by się najeść i schudnąć z głową.