moje Panie -nowy temat "ODCHUDZANIE"

Obserwuj wątek

Odp: moje Panie -nowy temat "ODCHUDZANIE"

Babciagramolka
bryn1u - a Panowie to wszyscy tacy smukli ? A w ogóle to o czym my mówimy - o diecie ze względu na zdrowie czy upodobaniach do figury - czytaj modzie . Kochani - nigdy nie miałam figury modelki ( i były okresy ,że z tego powodu cierpiałam i usiłowałam sie odchudzać ) .A potem jeden mądry lekarz mi wytłumaczył ,że jak się choruje na niedoczynność tarczycy połączona z gośćcem ( i braniem leków na to ) to nie ma takich cudów by mieć figurę . Można co najwyżej zafundowac sobie anemię . No i pokochałam swoje gabaryty . Jestem okrąglutka od lat i już .
Takich Pań jak ja ( i Panów )są setki tysięcy . Rzadko kto nabiera wagi bo jest bezmyślny .Z reguły zaczyna się to od jakichś problemów zdrowotnych . Otyłość trzeba leczyć a nie beztrosko z nią walczyć domorosłymi sposobami ( nie mówię tu o nadwadze rzędu 5 kg ) .A moda na figurę ,, wieszak na ubrania " jest straszna .Mam nadzieje ,że szybko minie bo wątpię by Panom takie partnerki się podobały - a jak Panowie będą sie ogladać za ,, mającymi czym oddychać i na czym siedzieć " to zaraz moda się zmieni i te wszystkie ,, odchudzacze znikną z diet.

Odpowiedz na/ edytuj moje Panie -nowy temat "ODCHUDZANIE"