Nie podobają mi się takie praktyki!

Obserwuj wątek

Odp: Nie podobają mi się takie praktyki!

Babciagramolka
Zacytuję Wam to co odpowiedziałam bo mam nadzieję , że może ukróci to podobne praktyki ( też dostałam taką wiadomość ) - a i może trochę wpłynie na to jak nawzajem oceniamy swoje przepisy .Jeśli o mnie chodzi to ja na prawdę nie obrażę się gdy ktoś nie postawi mi 5. Jesteśmy tu bo jesteśmy pasjonatami gotowania i chcemy się czegoś od siebie nauczyć .Jeśli mi sie coś podoba daję 5 .Ale nie sprawdzam wszystkich przepisów na bierząco i nie pstrykam tymi 5 bez opamiętania ( czasem do jakiegoś przepisu docieram dopiero po jakimś czasie )
Ale wracając do tematu - oto moja odpowiedź ;

,,.. dziękuję - ale proszę nie oceniaj moich przepisów tylko dla tego , że chcesz bym się zrewanżowała tym samym .Ja oceniam przepisy innych dla tego , że mi się podobają ,a nie dla tego że ktoś jest dla mnie miły i stawia mi 5. To jest konkurs na Dania dla Damy .Oceniając przepisy w tym konkursie staram się wyobrazić sobie Damę ( królową Elżbietę , Jolantę Kwaśniewską , Beatę Tyszkiewicz i inne Panie ogólnie uznawane za wzór elegancji i dobrego gustu ) jak siedzą w pięknym pokoju , przy eleganckim stole , a kelner podaje im jakieś danie .I albo mi wstawiony przepis do tej eleganckiej wizji pasuje albo nie .Nie każda nawet bardzo smaczna potrawa może się na takim stole pojawić .Tak , że przepraszam ale nie mogę ocenić Twoich potraw w tym konkursie na 5 - są ciekawymi potrawami , na pewno bardzo smacznymi ale na ten super elegancki stół chyba nie pasują ( choć by przez sposób podania - nie starałaś się jakoś specjalnie elegancko zaprezentować swoich potraw ) .Z przyjemnością dam tym daniom dobre oceny ale po zakończeniu konkursu . Ocenię je wtedy jako normalne potrawy a nie jako konkursowe .Pozdrawiam i mam nadzieję , ze się nie obrazisz ."

zmieniono 1 raz (ostatnio 20 mar 2010 11:31 przez Babciagramolka)

Odpowiedz na/ edytuj Nie podobają mi się takie praktyki!