Nie podobają mi się takie praktyki!

Obserwuj wątek

Odp: Nie podobają mi się takie praktyki!

Buniu , tak jak napisałam- mi to obojętne . Jak zaczniecie walczyć o zmiany to jak pomysły będą konkretne to na pewno je poprę .Ja czasem wolę dać ocenę zazwyczaj 5 i wtedy autor wie , że przepis mnie zainteresował i zdobył moje uznanie.Pach pach i nie muszę pisać komentarza , chyba że napiszę coś na szybko o jakimś szczególe , który wzbudzi moje zainteresowanie.Kolesiostwo w internecie mnie nie obchodzi , na każdej takiej stronie będzie i tego się nie zwalczy.
Co do wyborów to takie jest prawo wyborcze i tyle od 18-tki , mi raczej chodziło o to , że zanim oddasz głos to Cię sprawdzą i powiedzą : tej Pani już podziękujemy ! Ten przykład z blokowaniem stron przed dziećmi też kompletnie był nie na miejscu.Buniu my mówimy o możliwości wstawienia 1 lub 5 za jakiś przepis osobie prywatnej, która sama się wystawia na takim portalu i czeka na oklaski , bo jak już krytyka to się obrażam , likwiduję oceny i tym podobne.Ludzie są próżni - chcą tylko pochwał.Zlikwidujmy oceny i zaczną się komentarze , jak będą nie takie jakby autor sobie życzył to zaczną się pyskówki , każdy będzie miał swoją armię obrońców i czym to się będzie różnić powiedz mi ? Zaczynam myśleć , że od tych jedynek to zależy całe życie, załamię się i przestanę rodzinie gotować , bo jakiś anonimowy frustrat wstawił mi pałę , bo on (ona) inaczej robi na przykład nie wiem rolady ( zrazy ) i tylko jej sposób jest słuszny.Kochani nie dajcie się zwariować.
PS. dla mnie na przykład każdy przepis z wykorzystaniem parówek jest straszny , nie jadam ich i te przepisy są dla mnie nie do przyjęcia.Ale szanuję to , że innym smakują ( u mnie w rodzinie też mnóstwo parówkożerców ) i omijam przepis , a według ideologii co niektórych to powinnam od razu pałę wstawić bo co to za przepis parówka zawinięta w kawałek ciasta francuskiego lub sera na ciepło.Ale jak ktoś ma poczucie , że mój przepis jest beznadziejny niech wali pały , mnie to nie wzruszy.Na MG ktoś wiecznie walił jedynki minutę po zamieszczeniu przepisu , wołałam wtedy męża , pośmialiśmy się i tyle.
Kocham gotować , jeść i wymyślać coś nowego w kuchni i żaden frustrat mnie tego nie pozbawi i nie uleczy sobie moim kosztem kompleksów.

Odpowiedz na/ edytuj Nie podobają mi się takie praktyki!