, Nie rozumiem jak takie przepisy-gnioty przechodzą przez moderację! Przecież to jakiś bełkot! Spodziewam się teraz lawiny jedyneczek (chociaż ja tych bzdur nawet nie oceniam) od tego użytkownika albo jemu pokrewnych np. iwa643 - a tak w ogóle to coś mi się wydaje, że to jakieś konta jednej i tej samej osoby o bzdury z tym samym stylu ..., Zresztą, ja jak zwykle się pewnie czepiam, ale poczytajcie sami ich przepisy i będziecie mieli wtedy własne zdanie., Żenadą jest i wstyd przynosi portalowi, że takie przepisy wygrywają miesięczne albo tygodniowe rankingi...Wydawało mi się, do czasu, że właścicielom strony zależeć będzie bardziej na jakości a coraz boleśniej dociera do mnie bylejakość i przykro mi z tego powodu bo, jak wielu innych, staram się i wstawiam tylko przepisy własnoręcznie przygotowane i sprawdzone" /> , Nie rozumiem jak takie przepisy-gnioty przechodzą przez moderację! Przecież to jakiś bełkot! Spodziewam się teraz lawiny jedyneczek (chociaż ja tych bzdur nawet nie oceniam) od tego użytkownika albo jemu pokrewnych np. iwa643 - a tak w ogóle to coś mi się wydaje, że to jakieś konta jednej i tej samej osoby o bzdury z tym samym stylu ..., Zresztą, ja jak zwykle się pewnie czepiam, ale poczytajcie sami ich przepisy i będziecie mieli wtedy własne zdanie., Żenadą jest i wstyd przynosi portalowi, że takie przepisy wygrywają miesięczne albo tygodniowe rankingi...Wydawało mi się, do czasu, że właścicielom strony zależeć będzie bardziej na jakości a coraz boleśniej dociera do mnie bylejakość i przykro mi z tego powodu bo, jak wielu innych, staram się i wstawiam tylko przepisy własnoręcznie przygotowane i sprawdzone" />

Nie wytrzymałam...

Obserwuj wątek

Odp: Nie wytrzymałam...

A jeszcze jedna rzecz.Ja nie znam innego systemu oceniania ale pewnie mamy tu takich co znaja .Moze jest cos na innych stronach co dziala i warte jest nasladowania.Znacie takie strony? Ja wczytywalam sie system WZ ale trudno mi bylo zrozumiec.Bahus to sprawdza sie?Pewnie jakies konkretne porady sie przydadza.
Mnie to strasznie mecza ludzie pewni ,ze wiedza wszystko i sami wszystko zrobia -to nasza polska zdolnosc i przywara.Dlaczego jest tak nam ciezko cos sie od innych nauczyc?Wysluchac choc!Dlaczego nie mozna poprosic tych co sie na czyms znaja o pomoc.Oczywiscie nie mam tu na mysli takiego maila jakiego dostalam od TIT gdzie pytala mnie jak je sie suszi bo ona napisze o tym artykul
Tak tak ,i w nosie mam ,ze pod innym pseudonimem dostane teraz same jedynki

Odpowiedz na/ edytuj Nie wytrzymałam...