, Nie rozumiem jak takie przepisy-gnioty przechodzą przez moderację! Przecież to jakiś bełkot! Spodziewam się teraz lawiny jedyneczek (chociaż ja tych bzdur nawet nie oceniam) od tego użytkownika albo jemu pokrewnych np. iwa643 - a tak w ogóle to coś mi się wydaje, że to jakieś konta jednej i tej samej osoby o bzdury z tym samym stylu ..., Zresztą, ja jak zwykle się pewnie czepiam, ale poczytajcie sami ich przepisy i będziecie mieli wtedy własne zdanie., Żenadą jest i wstyd przynosi portalowi, że takie przepisy wygrywają miesięczne albo tygodniowe rankingi...Wydawało mi się, do czasu, że właścicielom strony zależeć będzie bardziej na jakości a coraz boleśniej dociera do mnie bylejakość i przykro mi z tego powodu bo, jak wielu innych, staram się i wstawiam tylko przepisy własnoręcznie przygotowane i sprawdzone" /> , Nie rozumiem jak takie przepisy-gnioty przechodzą przez moderację! Przecież to jakiś bełkot! Spodziewam się teraz lawiny jedyneczek (chociaż ja tych bzdur nawet nie oceniam) od tego użytkownika albo jemu pokrewnych np. iwa643 - a tak w ogóle to coś mi się wydaje, że to jakieś konta jednej i tej samej osoby o bzdury z tym samym stylu ..., Zresztą, ja jak zwykle się pewnie czepiam, ale poczytajcie sami ich przepisy i będziecie mieli wtedy własne zdanie., Żenadą jest i wstyd przynosi portalowi, że takie przepisy wygrywają miesięczne albo tygodniowe rankingi...Wydawało mi się, do czasu, że właścicielom strony zależeć będzie bardziej na jakości a coraz boleśniej dociera do mnie bylejakość i przykro mi z tego powodu bo, jak wielu innych, staram się i wstawiam tylko przepisy własnoręcznie przygotowane i sprawdzone" />

Nie wytrzymałam...

Obserwuj wątek

Odp: Nie wytrzymałam...

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
Buniu kochana, zdrowiej szybciutko! Moja 80-letnia babcia, rok temu miala podobny zabieg, jej woreczek zolciowy zaczal juz gnic. Mama mojej przyjaciolki, ktora operowala babcie, powiedziala, ze malo brakowalo,a odeszlaby na drugi swiat. Ale babcia ma sie dobrze, nie ma zadnych dolegliwosci, tylko zaczela uwazac na to co je. Nie jest to jakas restrykcyjna dieta, po prostu zrezygnowala ze smazonych i tlustych potraw. Jak dobrze, Buniu, ze tutaj jestes, potrafisz rozlozyc wszystko na czynniki pierwsze, tak, ze nawet ''glupi'' zrozumie. .
Tokijko Kochana! Prosze, nie uciekaj z tego portalu! Bardzo Cie lubie i podobaja mi sie Twoje egzotyczne przepisy. Zostan z nami .

Odpowiedz na/ edytuj Nie wytrzymałam...