, Nie rozumiem jak takie przepisy-gnioty przechodzą przez moderację! Przecież to jakiś bełkot! Spodziewam się teraz lawiny jedyneczek (chociaż ja tych bzdur nawet nie oceniam) od tego użytkownika albo jemu pokrewnych np. iwa643 - a tak w ogóle to coś mi się wydaje, że to jakieś konta jednej i tej samej osoby o bzdury z tym samym stylu ..., Zresztą, ja jak zwykle się pewnie czepiam, ale poczytajcie sami ich przepisy i będziecie mieli wtedy własne zdanie., Żenadą jest i wstyd przynosi portalowi, że takie przepisy wygrywają miesięczne albo tygodniowe rankingi...Wydawało mi się, do czasu, że właścicielom strony zależeć będzie bardziej na jakości a coraz boleśniej dociera do mnie bylejakość i przykro mi z tego powodu bo, jak wielu innych, staram się i wstawiam tylko przepisy własnoręcznie przygotowane i sprawdzone" /> , Nie rozumiem jak takie przepisy-gnioty przechodzą przez moderację! Przecież to jakiś bełkot! Spodziewam się teraz lawiny jedyneczek (chociaż ja tych bzdur nawet nie oceniam) od tego użytkownika albo jemu pokrewnych np. iwa643 - a tak w ogóle to coś mi się wydaje, że to jakieś konta jednej i tej samej osoby o bzdury z tym samym stylu ..., Zresztą, ja jak zwykle się pewnie czepiam, ale poczytajcie sami ich przepisy i będziecie mieli wtedy własne zdanie., Żenadą jest i wstyd przynosi portalowi, że takie przepisy wygrywają miesięczne albo tygodniowe rankingi...Wydawało mi się, do czasu, że właścicielom strony zależeć będzie bardziej na jakości a coraz boleśniej dociera do mnie bylejakość i przykro mi z tego powodu bo, jak wielu innych, staram się i wstawiam tylko przepisy własnoręcznie przygotowane i sprawdzone" />

Nie wytrzymałam...

Obserwuj wątek

Odp: Nie wytrzymałam...

Babciagramolka
Tit- nie było moim zamiarem obrażenie Cię czy zdenerwowanie .Napisałam po prostu co myślę o nieporozumieniu z Tokijką i artykułach .Nie zgadzam się z Tobą ,że wystarczy zgromadzić odpowiednią ilość wiadomości uznanych autorów by znać się już na czymś . Reporter to ktoś kto właśnie takie informacje gromadzi , segreguje i przedstawia z odpowiednim komentarzem ( podając źródła ) .
Ale przecież . nie o to chodzi byśmy się na wszystkim znali tylko o to byśmy się podpierali specjalistami . Bardziej chodziło mi o artykuły z których jasno wynika ,że są na zlecenie ..I żeby wszystko było jasne nie mam nic przeciw takim artykułom .Firma się reklamuje , strona osiąga jakieś profity , a my uzyskujemy informacje - pod jednym warunkiem ,że jest wyraźnie zaznaczone ,,, .... artykuł spnsorowany ( lub na zlecenie ) firmy .....)

Swego czasu wyraźnie rzucił mi się w oczy artykuł hgg na temat prowiantu jaki należy zabierać na wycieczkę górską ( chodziło o pasztet podlaski ) . Napisałam komentarz - zero reakcji . A akurat w tym wypadku jest to bardzo poważna sprawa .Wystarczyło poczytać trochę o wyprawach w góry lub porozmawiać z osobami po górach wędrującymi by zorientować się ,że udzielanie takich porad jak w artykule jest nieodpowiedzialne ..( tu jest link do artykułu
https://gotujmy.pl/prowiant-turystyczny-na-gorska-wycieczke,artykuly,2883.html

Tit - jesteś jednym z moderatorów i nie możesz napisać na nasze uwagi ,że :
,,… . Wiem jednak, że cokolwiek tu napiszę to sfora wilków rzuci się na każde moje zdanie i wyjdę na idiotkę, która nie ma prawa się wypowiadać. To nie jest jednak prawda. Wychowałam się w restauracji a tworzenie przepisów było zawodem mojej matki, a w dodatku potrafię dobrze pisać, więc możecie mi nafjukać....

Co to znaczy ,że możemy Ci ,,…nafukać …? „

Nie wiem jak inni ale ja poczułam się zlekceważona - dałaś nam odczuć ,że nie liczysz się ze zdaniem innych ( jesteś ponad to bo umiesz ładnie pisać ? ).

A korzystać z cudzych tekstów , robić z nich kompilacje , zestawienia , porównania oczywiście można - a nawet jest to wskazane - trzeba tylko na końcu tekstu wpisać takie magiczne słowo BIBLIOGRAFIA i podać tam wszystkie źródła z których korzystaliśmy .

A i jeszcze jedno – olbrzymia prośba do wszystkich piszących pod moim adresem . Mój Nick to Babciagramolka – jedno słowo ( taki wielo warstwowy słowny żart rodzinny ) . Nie odnosi się ani do faktu bycia Babcią , ani do wieku , ani do innych rzeczy .Jestem Babciagramolka i proszę mnie nie dzielić na kawałki .


zmieniono 3 razy (ostatnio 03 gru 2009 11:33 przez Babciagramolka)

Odpowiedz na/ edytuj Nie wytrzymałam...