No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl

Obserwuj wątek

Odp: No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl

Babciagramolka
Mamqa . nie wiem czemu używasz słowa szantaż
To jest zwykłe jasne postawienie sprawy. Albo się godzę , albo nie .Wyraźnie jest zaznaczone na jakich warunkach można uczestniczyć w życiu strony .Takie zasady własciciele ustalili i już . Przeciez to Ich strona .
Nie bądźmy naiwni . Nie mam żadnych wątpliwości ,że wszelkie strony masowe w internecie maja przynosić właścicielom zysk. Nie robią tego by sprawić mi przyjemność - bo niby dlaczego mają to robić . Jest tych stron tyle ,że mogę sobie wybierać .
Zobaczcie Fotosik. Można było gromadzić na nim swoje zdjęcia .Teraz można mieć wstawione 100 zdjęć a jak się chce zamieścić więcej to trzeba wykupić abonament ( groszowy bo groszowy ale trzeba ) .Nie interesuje mnie to to .Więc więcej zdjęć na Fotosiku nie zamieszczę i już .
Absolutnie nie zgadzam sie z teorią spiskową .Jak mi przestanie pasować bycie tu to przestanę tu bywać - moja wolna wola .
Mogę czytać reklamy lub nie, mogę otwierać spamy lub nie , mogę kupić coś z reklamowanych produktów lub nie - to ja decyduję co zrobię .
A to że gdzieś , ktoś w nieuczciwy sposób korzysta z pracy innych jeszcze o niczym nie świadczy .Jeśli o czymś takim wiem to z tym walczę .Co nie zmienia faktu ,ze nadal wstawiam swoje przepisy bo mnie to bawi .
A za bardzo sobie cenię przebywanie wśród osób o takich jak ja zainteresowaniach by z tego zrezygnować tylko dla tego że ktoś potencjalnie wyśle na moją poczte czy adres reklamę .

zmieniono 1 raz (ostatnio 10 paź 2009 17:37 przez Babciagramolka)

Odpowiedz na/ edytuj No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl