No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl

Obserwuj wątek

Odp: No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl

Babciagramolka
No i tu się zgadzam z Bahusem - powinna byc opcja usuwania swojego konta przez osobę która go zakłada . Nie wydaje mi się by właściciele strony mieli coś przeciw - zapowiadali przecież wprowadzenie opcji edycji przepisów przez autorów .A edytowanie = się możliwości skasowania .Co do artykułów podobnie .
Tylko ,że na to chyba trzeba czasu . Nie możemy żądać od właścicieli by już i teraz reformowali stronę bo mnie sie tak podoba.
Nie przypuszczam by właścicielom robiło jakąś specjalną różnicę czy są tu zamieszczone przepisy Zosi czy Kasi .Każde przyciągną kogoś . Jedne mniej drugie bardziej .W sumie to raczej bez znaczenia dla włascicieli .
Myśle ,że wystarczy zgłosić to ze chce się usunąć przepisy - nie wydaje mi się by właściciel sprzeczał się i bronił przed skasowaniem ich . Po co mu one . Co innego gdyby miał nazwisko które ściąga na portal samo z siebie - o to by zabolało gdyby ktoś taki zrezygnował ze współpracy .A tak ?
Myślę ,że właściciele odniosą się do tego ,że są osoby które nie chcą pozostac na stronie na nowych zasadach i nie chcą zostawic przepisów i usuną te konta. No bo tylko mogą na tym zyskać. Nie będą się stresować kimś kto jest przeciw nim , a inni i tak zostana i strona zacznie działac na nowych zasadach . Z mniejszą ilością przepisów na jakiś czas .Trudno .Ale może za to spokojniej.

Odpowiedz na/ edytuj No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl