No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl

Obserwuj wątek

Odp: No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl

Moi drodzy wiadomo regulaminy nalezy czytac w Polsce zaczyna sie to teraz,ja uczylam sie tego za granica na wielu bledach....
Pewnie gdyby tak poszukac to jest tam jakas klauzula w razie przejecia i zmiany wlasciciela...
Mnie od poczatku nie podobalo sie ,ze nie mozna zamknac konta.Nie wiem dlaczego tak jest ,moze chodzi tez o to aby pokazac jaka strona jest mocna, ma tyle uczestnikow i to sciaga promotorow....Nie znam innych stron polskich .Zagraniczne ,te dobrej jakosci maja taka opcje ,sa tez jednak takie "dozywotnie" ale one same w sobie sa na pograniczu legalnosci wiec przyciagaja tego typu ludzi...
Mysle,ze to nowe terytoria w Polsce i gdy wolny rynek sie ustabilizuje wszystko sie pouklada, Tak mowimy o prawie a ile ludzi ma pirackie kopie oprogramowania na swoich komputerach....
Co nie zmienia faktu ,ze w tym wypadku jeszcze raz nalezy Ci przestudiowac ten regulamin,cisnie mi sie taka mysl ,ze moze go pomagales ukladac...i slabym punktem tego wszystkiego,ze mail o zmianie wlasciciela przyszedl bardzo pozno i nie bylo czasu na jego odpowiedz....A na stronie glownej nadal 0 wytlumaczenia co sie stalo.

Odpowiedz na/ edytuj No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl