No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl

Obserwuj wątek

Odp: No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl

Babciagramolka
Nadal nie rozumiem .Czy jest jakiś problem z tym ze właściciel czegoś może podejmować decyzje co do swojej własności Wydaje mi się ,że to zaczyna przypominać debatę spowodowaną urażona ambicją - kto ważnejszy -My czy Oni .

Kochani

Przecież to absurd .Nie mylmy pojęć .To ktoś jest właścicielem strony i ma prawao podejmować działania .O co mam się obrażać Że mnie nie pytał jak ma zarządzać swoją własnością No to już chyba jest przegięcie . Niech by mi ktoś spróbował dyktować jak mam prowadzić swoją firmę ( gdybym ją miała ).
Nikt nic nie musi ze mną uzgadniać . Ja tu tylko jestem gościem któremu pozwolono zamieścić coś i pogadać sobie .Zadano mi pytanie czy się godzę na warunki na jakich ma działać strona - odpowiedziałam - i już .
Na wszystkich stronach i portalach są podobne regulaminy - poczytajcie sobie .I nikt nie robi z tego problemu .Tu tylko określono dodatkowo czas po jakim będą działać nowe zasady . Ten kto będzie się rejestrował po 15 - tym października po prostu się nie zarejestruje jak nie zaakceptuje regulaminu .
Po co te negatywne opinie .Weszłam na tą stronę bo mi się wydawało ,że w przeciwieństwie do innych stron jest tu miła atmosfera .
Widzę ,że jest tak jak wszędzie .
O co właściwie chodzi bo odnosze wrażenie ,że o urażoną ambicję .
Upieram się przy tym ,że właściciele niczego nie muszą , nie musieli , i nie będą musieli z nami uzgadniać . Mogą grzecznościowo zapytać o zdanie - nie muszą się do niego stosować .Mogą uwzględnić nasze pomysły organizacyjne jak im pasują ale nie muszą .Jakoś nie przypominam sobie by mnie zaproszono do rady nadzorczej gdy zamieściłam tu przepisy , albo bym miała akcje i to dawało by mi jakieś prawa decyzyjne .. To nie jest własność społeczna rządzona wg głosowania gdzie decyduje większość .To prywatna własność .
Sprawa usunięcia kont to sprawa między tymi którzy nie zaakceptowali nowego regulaminu a właścicielami .Ogólna debata nad tym chyba nie ma sensu .
Po co Nie będzie mi się podobać - to odejdę z przepisami lub bez ( to nie stanowi dla mnie aż takiego problemu - nie czuję się autorką bestseleru na miarę Nobla by o to walczyć do upadłego ) - jedno czego na pewno nie zrobię - to nie będę psuć atmosfery i dobrego imienia strony na której jestem gościem .Bo jestem gościem ( i to takim który się wprosił - bo nikt mnie imiennie tu nie zapraszał ).Korzystam z cudzej pracy więc jakiem mam prawo jeszcze narzekać
I nie przekonuje mnie argument ,ze przepisy są moja własnością i nie będzie ktoś tam na nich zarabiał .
Ludzie Właściciele strony zarobią czy niektórzy z naszego grona odejdą czy zostaną . To nie ma znaczenia .Wszyscy nie odejdą - nowi przyjdą .Jedynym efektem będzie to ,że zrobiło się bardzo ale to bardzo niemiło .
A ponieważ to ja świadomie wybrałam ten profil bo mi się spodobał to zamierzam walczyć by była na nim miłe atmosfera ( i nic mnie nie obchodzi kto ma z tego korzyści - bo nigdy nie zazdroszczę innym zarobku - mogę co najwyżej im zazdrościć umiejętności ) .
Buziaczki dla wszystkich którzy mają zamiar zostać i bawić sie dobrze A Tym którzy odchodzą
Miło mi było .

Odpowiedz na/ edytuj No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl