No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl

Obserwuj wątek

Odp: No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl

Babciagramolka
Ja tak jak i Ty wyrażam swoją opinię . dane adresowe uzupełniłam bez dyskutowania .Gdybm nie chciała to bym nie uzupełniła .
Wolała bym by była możliwość edytowania przepisów - i myślę ,że tak będzie bo coś moderator o tym pisać - trzeba tylko czasu . Dziwię się tylko tym którzy nie chcą tu być a mówią o szantażu .Tak to widzę - to Ty podejmujesz decyzję , a nie jak to sugerujesz właściciele - Ty nie chcesz zaakceptowć nowych warunków - a jak nie akceptujesz to normalne jest ,że wypadasz z ,, gry " .Nie może być tak ,że nie godzisz się na regulamin strony a zostajesz na niej .Podjęłaś decyzję i ponosisz jej konsekwencje .O co ta obraza ?
Wolna wola - kto chce ten zostaje - kto nie chce ten odchodzi .
Miała bym tylko olbrzymią prośbę do właścicieli by rzeczywiście skasowali konta tych którzy odejdą - bo po co ma pozostać niesmak .Zawsze się znajdzie ktoś kto powie że na nim zarobili .
A nowi przyjdą - bez obaw - dużo jest takich którzy lubią spokój , dyskusje o gotowaniu i kulinariach . Przyjdą - wstawią swoje przepisy i ilość przepisów i użytkowników profilu szybko się wyrówna .
Tak jak Ty mam prawo bronić swego zdania i robię to . A że emocjonalnie- bo taka już jestem .Jak mi się coś nie podoba to z tym walczę ( oczywiście jak ma to jakieś znaczenie - bzdety pomijam milczeniem , bo nie warto sobie zawracać tym głowy ) .


zmieniono 3 razy (ostatnio 11 paź 2009 15:09 przez Babciagramolka)

Odpowiedz na/ edytuj No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl