No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl

Obserwuj wątek

Odp: No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
A ja dodam od siebie: Kochani, kazdy z nas jest inny, na prawde!. Tutaj, w internecie, na forach, tak latwo przychodzi nam krytyka i wrogosc wobec innych. Prosze, zastanówmy sie choc przez moment, co nam przyjdzie z dogryzania sobie nawzajem, z wytyków i zlosliwosci?. Mnie, zupelnie nie jest to do niczego potrzebne. Na codzien pracuje, spotykam sie z bardzo roznymi ludzmi, a kazdy z nich, moze odbierac mnie inaczej, i tak zapewne jest. Izabelo, Bunia nie zrobila nikomu zadnej przykrosci, a ja nigdy nie odebralam jej jako osoby podlizujacej sie, bo wydaje mi sie nawet, ze takie zachowanie nie mialoby, w jej przypadku zadnego celu. Sa tutaj osoby ktore kradna przepisy, zakladaja tajne, falszywe konta, czy tez takie, ktore lubuja sie w sianiu zametu (generalizuje, zeby nie bylo, ze sie do kogos czepiam!). Ale przede wszystkim, najwiecej jest na gotujmy, dobrych kucharzy, kontaktowych, elastycznych i kreatywnych ludzi, ktorzy poza gotowaniem potrafia tez WYPOWIADAC sie oraz BRONIC swojego zdania. I ich slowa z pewnoscia nie sa to pustymi frazesami. Pozwólmy kazdemu byc soba. Uwazam, ze kazdy ma po trosze racje, a ,,punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia".
obrazek

Odpowiedz na/ edytuj No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl