No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl

Obserwuj wątek

Odp: No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl

Babciagramolka
Obawiam się ,że na głupotę po prostu nie ma lekarstwa .Żadne reguły typu konieczny komentarz uzasadniający negatywną opinie nie pomogą jeśli ktoś zechce zmniejszyć punktację kogoś innego , dokuczyć mu czy po prostu zabawić się .
Moim zdaniem tylko wyraźnie zaznaczone nietolerowanie gonienia za miejscem w rankingu , kopiowania cudzej pracy , niegrzecznego zachowania może dać efekt w walce z takimi osobami . Ale musi to być wspólny front użytkowników strony i Moderatorów .
Oczekiwała bym np jasnej deklaracji ze strony Właścicieli strony ,że osoby nagminnie łamiące regulamin poniosą tego konsekwencje ( łącznie z banowaniem ) .Bo jak na razie to strach zaglądać w przepisy .
Wiecie co ? Mimo tego ,że buszuję po stronach kulinarnych już od prawie 3 lat ( już a może dopiero ) nadal mnie zadziwia to ,że na stronach które teoretycznie powinny gromadzić ludzi z pasją kulinarną - gotujących , interesujących się wszelkimi aspektami sztuki kulinarnej jest tyle osób które kopiują po prostu cudze przepisy ( i zdjęcia ) i takie wstawiają . Po co Przecież jak muszą się posiłkować cudzą pracą , cudzymi pomysłami to znaczy ,że tak na prawdę gotowanie ich nie pasjonuje .To co tu robią Walczą o kubek , książkę
Nie mam pojęcia i muszę przyznać ,że wywołuje to we mnie nieustające zdziwienie .

A wracając do tematu - najprostsze rozwiązania są najlepsze .Jak to było z tym hasłem ,, .. zero tolerancji..."

To ja nawołuję :
- Zero tolerancji dla kopiarzy
- Zero tolerancji dla chamstwa na stronie ( przepraszam za słowo ale nie dało
się napisać niegrzeczności )

Odpowiedz na/ edytuj No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl