Nowy Rok z nowym Elvisem

Obserwuj wątek

Odp: Nowy Rok z nowym Elvisem

Polpal
  • Polpal

  • Posty: 175
  • Przepisy: 153
  • Artykuły: 40
Pomyślałem, że wszystko jest ciekawsze jeśli się rozumie co mówią, tak więc krótki transkrypt dla tych, którzy nie znają dobrze angielskiego.

Ellen przedstawia klip mówiąc, oto 16-latek, który śpiewa jak Elvis. Następnie mówi to jest niesamowite, żeby zobaczyć czy to jest prawdziwe to trzeba spotkać się z nim. Oto z Quebec w Kanadzie David Thibault.
-Robisz wrażenie, masz 16 lat
-tak
-nawet wyglądasz trochę jak Elvis, czy słuchałeś Elvisa dorastając?
-gdy mój dziadek zmarł dostałem jego kolekcję
-czy Elvis to Twój ulubiony piosenkarz?
-tak, lubię go ze względu na głos
-a gdy śpiewasz np. piosenkę Celine Dion to masz jej głos? (Ellen zawsze w pierwszej kolejności jest komediantką, tak właśnie zaczęła swoją karierę)
-nie
-czyli bez względu na to co śpiewasz to jest tak właśnie
-tak, to jest mój naturalny głos
-a my chcemy żebyś zaśpiewał dla nas, możesz to zrobić?
-tak, czy mogę pierw powiedzieć kilka słów do moich przyjaciół w Quebec?
-tak
-David mówi po francusku
-Ellen - ja też- ja też

Po skończeniu piosenki Ellen mówi
-dziękuję Ci bardzo, mam prezent dla Ciebie, są to Blue Suede Shoes (Blue Suede Shoes to jedna z piosenek Elvisa), a powód, że Ci je daję - polecisz do Memphis na uroczystość obchodzenia urodzin Elvisa 8 stycznia, dostaniesz prywatne po godzinach za kulisami zwiedzanie i 3 noce w hotelu Heartbreak Hotel (Heartbreak Hotel to też piosenka Ełvisa) i oni Cię poproszą o zaśpiewanie Blue Christmas w czasie uroczystości
-o rany, dziękuję
-proszę bardzo, proszę bardzo

I jeszcze jedno - można wybrać lepszą jakość przez kliknięcie na Settings (kółko z ząbkami) następnie Auto i wybranie 480p albo 720p a kliknięcie na ekran w rogu wypełni cały ekran.

Na zakończenie Emma - tłumaczenie nie potrzebne
http://www.flixxy.com/the-paperless-future-emma.htm

Odpowiedz na/ edytuj Nowy Rok z nowym Elvisem