fanclub "rumowy" :)

Obserwuj wątek

Odp: O)

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
Dzisiaj jestem w szampanskim nastroju, wiec wpadlam tutaj, aby strzelic po jednym z fajnymi, szczerymi, naturalnymi i towarzyskimi osobkami
Dzisiaj dostalam 2 razy buziaka w pracy, od fajnej kolezanki, ktora niestety w niedziele odlatuje do Krakowa. Aleee z niej fajna osobka. Jest na 5-tym roku biologii i jest dziewczyna chlopaka, z ktorym pracuje od miesiaca, a ktory jest najlepszym przyjacielem mojego dobrego kuzyna. No widzicie, nie zawsze kobiety sa zazdrosne o inne kobiety, z ktorymi ich mezczyzna spedza wiekszosc dnia Taka fajna, nieduza, wielkooka, przezabawna dziewczyna, z ktora bez przerwy sie zartuje, a w jej obecnosci usmiech nie znika z twarzy. Taki aniol, ktory robaka nie skrzywdzi. Ach tak bylo wesolo jak byla z nami, z Sarenka bardzo ja polubilysmy (wczoraj poszlysmy do niej od razu po powrocie Sary ze szkoly). No i Dagmara wraca na studia, ma jeszcze jeden roczek, ostatni na szczescie, a od poniedzialku, bede pracowac z samotnym smutasem, ktorego Dagmara zostawia, na rzecz badan do pracy magisterskiej Ale jeszcze tylko gora 2-3 tygodnie i beda razem w Wawie, taka fajna z nich para, taka naturalna i wesola, oni caly czas zartuja z siebie nawzajem, i robia to w pocieszny sposob, a jak mocno sie kochaja, nie sposob nie zauwazyc

Odpowiedz na/ edytuj fanclub "rumowy" :)