fanclub "rumowy" :)

Obserwuj wątek

Odp: O)

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
Terenia i A.B, narobilyscie mi smaku tym ciachem, juz wiem, ze je zrobie, ale jeszcze nie teraz, bo poki co kuchnia wloska króluje Podobnie jak Ewcia i inni, lubie ciasta z masa grysikowa, zapomnialam nawet o przepisie z wykorzystaniem manny, ktory mialam dodac. Ewcia, jeszcze 2 lata temu dziwilam sie, jak niektorzy ludzie prowadza swoje zycie - a wystarczy tylko zatrzymac sie na chwile, ochlonac z emocji, poukladac w sobie swoje dazenia i wartosci i mozna zmienic bieg wydarzen. Doskonale o tym wiem, trzeba chciec pracowac nad soba i swoja osobowoscia, bo w biegu codziennej rutyny, mozna sie latwo zagubic. Tak jak napisala Ania, ludzie sa wygodni, nie chca byc wierni zasadom, ktore pomogly by im wlasciwie prowadzic scenariusz swojego zycia. Ale kazdy musialby czesto, robic taki ''przystanek'' zadumy nad soba, a to jest juz niemozliwe, wiec zycie toczy sie, czasami byle jak, ale zawsze jakos. Bedac dzieckiem, obserwujac to co sie dzialo dookola, relacje doroslych, buntowalam sie, probowalam zmieniac, wplywac na niektore wydarzenia, czasami dzialalo, ale na krótko, Nie wierze, ze da sie naprawic ten swiat upadku wartosci moralnych, tak samo, jak nie wierze, ze ludzie zaczna raptem szanowac srodowisko i uswiadomia sobie, jak bardzo degradujemy i przyczyniamy sie do ogromnych zniszczen natury ziemskiej. Smutne, ale ja juz sie nie buntuje... :]
obrazek obrazek

Odpowiedz na/ edytuj fanclub "rumowy" :)