fanclub "rumowy" :)

Obserwuj wątek

Odp: O)

Doro
  • Doro

  • Posty: 2811
  • Przepisy: 8
  • Artykuły: 0
Oj , dziewczyny napije sie z Wami bardzo chetnie...i na mnie przyszla pora, ale zaden virus nie jest winny , tylko moj Andrzej..otoz wczoraj wieczorem palilismy papierosy na balkonie, on skonczyl pierwszy i poszedl do piwnicy po bigos, i jak zwykle byl duzo dluzej na dole...nie myslac ze wychodzac z balkonu automatycznie mnie na nim zamknal a ja stalam jakies 15 minut i marzlam. Bylam tak zla na niego ze.....ale pozniej mi juz przeszlo , przygotowal goraca kapiel....ale skutki widac dzis, z nosa leci jak z kranu , goraczka, bole w kosciach...
Pozniej sie smielismy , bo ja go tez juz zamknelam , i tez byla zima , jakies dwa lata temu, rowniez palilismy, bylo rano , on w szlafroku a ja poszlam do lazienki...pukal w szybe , niestety dosc daleko do lazienki , wiec nie slyszalam. Naraz slysze dzwonek do domu, i mysle kiego to niesie, o 5,30 rano,,i pytam sie przez domofon, jak jego glos uslyszalam , to nogi podemna sie ugiely.Otworzylam , i pytam sie glupio skad on na dole wtedy ja uslyszalam...A najgorsze ze sasiad z naprzeciwka szedl do pracy i widzial Andrzeja w szlafroku, rano , ciemno, snieg, och mowie Wam wtedy zesmy sie usmieli
To jeszcze jednego, bo rozpisalam sie strasznie

Odpowiedz na/ edytuj fanclub "rumowy" :)