Odkryjmy sosy Łowicz na nowo - zasady

Obserwuj wątek

Odp: Odkryjmy sosy Łowicz na nowo - zasady

Kefirka
  • Kefirka

  • Posty: 11
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Mam prawo wyrazić własne zdanie na dany temat w swój indywidualny sposób. Nie chodzi o sprawę Wokalisty - napisałam wyżej, czytaj ze zrozumieniem. Chodzi tu o ogólne zachowanie Heni na wielu innych stronach. Jeśli uwazasz heniu ze cię obrażam - uważaj dalej. Nie przeszkadza mi to. Może kiedyś zrozumiesz że to co robisz jest po prostu żałosne. Wszędzie tylko twoje 5 groszy się widzi, wszędzie twoje czepialskie posty. Rób tak dalej, a jak ci sie do śmierci zblizy nie będzie ci kto miał szklanki wody podać.

Skarż się skarż droga Heniu Sama nie dajesz sobie rady więc pomocy szukasz wśród innych ludzi, innych moderatorów. Bo ci małolata uwagę zwraca, bo nie boi się wytknąć ci twoich żenujących błędów. Niesamowity ubaw, niesamowity Coż, w każdym razie - co chcialam powiedziec - powiedziałam. Albo coś z tym zrobicie, albo będziecie mieli to w dupie. Wszystko mi jedno.

Groźby sądem? To nie mi. Nie masz nic na mnie. Nie wyzywałam cię, ani nic z tym rodzaju. A wyrazić swoje zdanie ma prawo każdy. Po prostu nie potrafisz znieść krytyki
Trudno, twoja strata. Ja ciebie też uwielbiam <3

zmieniono 1 raz (ostatnio 27 mar 2011 21:54 przez Kefirka)

Odpowiedz na/ edytuj Odkryjmy sosy Łowicz na nowo - zasady