Odkryjmy sosy Łowicz na nowo - zasady

Obserwuj wątek

Odp: Odkryjmy sosy Łowicz na nowo - zasady

Kefirka
  • Kefirka

  • Posty: 11
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Brawo biedna, pokrzywdzona Heniu postępujesz tak jak się właśnie spodziewałam - zastawiasz się innymi użytkowniczkami (oczywiście one zaraz się oburzą i temu zaprzeczą). Kiedyś może zmądrzejesz i zrozumiesz ze jesteś gorsza od tych wszystkich moherowych babć pod kościołem. Można by przenieść tu twoje czepialskie posty dotyczące byle czego, nawet nie naruszeń regulaminu a byle jakich spraw. Czepiasz się nawet o błędy ortograficzne nie zauważając, że sama je popełniasz. Na doradcy smaku ostatnio przyczepiłaś się 3 błędów ortograficznych (błąd ortograficzny, duża litera na początku zdania, brak dużej litery w nazwie 'Smak') sama jednak zapomniałaś o spacjach po przecinkach i wykrzyknikach, o wielkich literach na początkach zdania.. I co tu się przyczepiać, skoro robisz to samo? ^^ Ja ciebie też, ja ciebie też.
Przezabawna ta cała sytuacja, przezabawna. każdy ci dupę liże a ty się cieszysz bo masz poparcie ;D Ja go nie muszę mieć, wystarczy, że widzę co tu się dzieje Jejku, masakra ^^

Kiedyś na starość zmądrzejesz może, jak ci się już to wszystko znudzi ^^ już ci się w głowie poprzewracało od tego moderowania
Ale cóż, niektórzy już się nie zmienią - niektórzy po prostu już wraz z wiekiem stali się zrzędliwi i upierdliwi, czepiają się wszystkiego - tu już chyba nic w takim przypadku nie pomoże.

LMAO!

Odpowiedz na/ edytuj Odkryjmy sosy Łowicz na nowo - zasady