Kilka uwag o tym jak pisać przepisy by były zgodne z nowymi zasadami

Obserwuj wątek

Odp: odp

Babciagramolka
Już parę razy o tym rozmawialiśmy ale ponieważ ciągle pojawiają sie nowi użytkownicy , którzy nie do końca doczytują zasady zamieszczania przepisów na stronie wracam do problemu blogerów.

Zasada brzmi :

,,....,,....Zgodnie z zasadami i wytycznymi jakie Moderatorzy otrzymali od Właściciela strony przepisy zamieszczone wcześniej przez ich autora na innych stronach lub autorskim blogu nie mogą być wstawiane na Gotujmy.pl w nie zmienionej formie . Gotujmy.pl wprowadzając system Nagród - chce nagradzać i zamieszczać na stronie przepisy oryginalne . W związku z tym zdjęcia i składniki - można pozostawić w niezmienionej formie ( zdjęcia bez podpisów reklamujących inną stronę lub blog ) , a opis procedury powinien być edytowany tak by stanowił oryginalny nowy tekst ...."

I tu okazuje się , że nie tylko użytkownicy nie czytają do końca ale , że i Moderatorkę ( czyli mnie ) moze zgubić rutyna .
Bez bicia wyjaśniam , ze ponieważ wiele osób ( blogerów ) znam z sieci i Facebooka i wiem , ze nie ma w ich przepisach plagiatów nie zawsze i nie nad każdym przepisem pochylam się super dokładnie .

No i błąd - użytkownicy nie doczytali ( użytkowniczka ) - ja przegapiłam i obie mamy dodatkową pracę .Ona by edytować przepisy tak by były zgodne z wymogami - ja by je zaakceptować po edycji.

Specjalnie nie piszę o kogo chodzi bo zainteresowana osoba wie jaki bład popełniała , pozostałym Moderatorkom zgłosiłam problem .

A tu piszę by przypomnieć ---stosujcie się do zasad Regulaminu --ułatwicie sobie i nam pracę .


I jeszcze przy okazji --- odnośnie kategorii premiowanej . Błagam zaznaczajcie tą kategorię bo czasem nawet w tytule nie pisze że przepis jest z papryką , śliwkami czy co tam jest z kategorii premiowanej. Moderatorzy nie zawsze wyłapia w składnikach i nie macie przez to punktów -- dbajcie o siebie

Miłego dnia

Odpowiedz na/ edytuj Kilka uwag o tym jak pisać przepisy by były zgodne z nowymi zasadami