BRITA - Herbaciany konkurs

Obserwuj wątek

Odp: Odp: BRITA - Herbaciany konkurs

Babciagramolka
BRITA - Twoja woda napisał(a):

@Babciagramolka - Twój autorski przepis oczywiście weźmie udział w konkursie. Jesteśmy jedynie ciekawi, z czym taka herbata smakuje najlepiej


Nie da rady - herbata zawsze najlepiej smakuje sama - tylko wtedy możemy rozsmakować się w jej smaku .Wyjątkiem są
-herbata po rosyjsku - potwornie mocna ( najlepiej wędzona ) z konfiturami lub cukrem z kostkach
- herbaty tureckie lub inne arabskie przegryzane potwornie słodkim Rachatłukum

Szkoda herbaty do popijania czegoś . Lepiej zjeść ciacho samo . A potem napić się dobrej herbaty dla samego jej aromatu - no w ostateczności dobrany smakiem ,, kielonek ,, czegoś na wzmocnienie aromatu herbatki .

A dodatkiem do tej mojej herbatki z przepisu był wymieniony w przepisie i pokazany na zdjęciu najzdrowszy miód świata Manuka ( naturalny antybiotyk )

Dopisuję jeszcze jeden klasyk z dodatków do herbaty
- Earl Grey z mlekiem czyli Herbata po angielsku i klasyczne tartinki z masłem i plasterkiem ogórka - podobno nieodzowny dodatek na popołudniowej herbatce w Buckingham Palace .Nie wiem - nie byłam - tradycjonalizm Wyspiarzy znam z autopsji ale nie w tych sferach . Jutro będzie angielska herbatka ( ogórki też mam )

zmieniono 2 razy (ostatnio 18 paź 2011 21:17 przez Babciagramolka)

Odpowiedz na/ edytuj BRITA - Herbaciany konkurs