Chwalimy się;

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Chwalimy się;

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
hmmm...no to przyznam się, że wygrałam (tak jak msewcia) automat do wypieku chleba, kamień do pieczenia pizzy, zestaw ceramiczno metalowy do founde (pierwsza nagroda w konkursie na koreczki), punkty na jednym z portali wymieniłam na razie na żelazko, czajnik, komplet misek, duży zestaw przypraw i dwa fartuszki...
Poza tym dostałam bon na zakupy w sklepie z kawą i herbatą, zestaw produktów Knorr razem z wielką księgą zup (Bunia pokazywała), wczoraj przyszedł zestaw produktów Winiary, wcześniej przyprawy do grillowania i zestaw sosów do sałatek razem z książką o zabawach z dziećmi ...ogólnie to przypraw mam już całą szafkę i dzielę się z rodzinką. Ja lubię konkursy, mobilizują mnie i podnoszą poziom adrenalinki więc wstawiam przepisy w różne miejsca, a nuż się uda, co mi szkodzi?

Wielu osobom się dziwię, że nie wysyłają przepisów, ale cóż...ich wola tylko niech potem nie narzekają, że wygrywają Ci sami...Udało mi się namówić trochę Ewcię i są już efekty - chyba powinnam się bać takiej konkurencji

Odpowiedz na/ edytuj Chwalimy się;